Ceramika łazienkowa
  • ROZPOCZYNAM REMONT

Umywalki łazienkowe, do łazienki

TEL:535015175

Kup produkty

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 198

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 198

Umywalki łazienkowe

Umywalki są podstawowym i niezbędnym wyposażeniem właściwie każdej toalety i łazienki. To właśnie dzięki nim możemy umyć ręce, zachowując odpowiednią higienę. Obecnie na rynku dostępnych jest mnóstwo modeli w różnorodnym stylu. Można wybierać w kształtach obłych, umywalkach w formie misy, a także modelach o prostokątnych, geometrycznych kształtach z wyraźnie zaznaczonymi krawędziami. Tak szeroki wybór pozwala dopasować stylistycznie umywalkę do toalety, bidetu, wanny czy kabiny prysznicowej z brodzikiem.

Umywalki łazienkowe - duży wybór

Umywalki produkowane są z wielu materiałów, ale od lat niezmiennie najczęściej wybierana jest biała ceramika. To wytrzymały materiał, który łatwo utrzymać w czystości, a biel świetnie komponuje się z wystrojem niemalże każdej łazienki. Wielkość umywalki zależy od jej przeznaczenia – do malutkich, gościnnych toalet stosuje się umywalki w najmniejszym rozmiarze (40-45 cm), na co dzień wykorzystujemy zwykle średnie umywalki (55-60 cm), a największe modele to produkty przeznaczone do luksusowych i bardzo przestronnych łazienek.

Umywalki łazienkowe - funkcjonalność i estetyka

Łazienka to jedno z najbardziej funkcjonalnych i potrzebnych pomieszczeń w każdym domu i budynku publicznym. Istotną jej przestrzenią jest strefa, w której zlokalizowana jest umywalka, przy której spędzamy sporo czasu każdego dnia. Stanowi ona podstawowy i zdecydowanie niezbędny element każdej łazienki. Umożliwia mycie rąk, twarzy, zębów, zabiegi pielęgnacyjno-kosmetyczne, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej higieny. Aktualnie na rynku można znaleźć wiele modeli w bardzo różnym stylu, wykończeniu i rozmiarze. Dostępne są umywalki w różnych kształtach, tj. prostokątnych i geometrycznych, z wyraźnie zaakcentowanymi krawędziami.

Umywalki łazienkowe - różne rozmiary

Zanim zdecydujemy się na konkretny model, warto zastanowić się, czego oczekujemy od umywalki i jakie są nasze rutynowe czynności. W przypadku wielodzietnej rodziny lub po prostu dużej liczby mieszkańców warto zdecydować się na dużą umywalkę, przy której wiele osób może wykonywać codzienne czynności higieniczne w tym samym czasie. W niedużych łazienkach o wiele lepiej sprawdzają się umywalki kompaktowe. W dużych domach jednorodzinnych, w których możemy pozwolić sobie na przestronne łazienki, warto zdecydować się na umywalki podwójne lub z blatem. W malutkich toaletach wykorzystuje się umywalki w małych rozmiarach od 40 do 45 cm, przy czym na co dzień wykorzystuje się średnie umywalki w rozmiarze 55-60cm.

Umywalki łazienkowe - nasza oferta

Dzięki ogromnemu wyborowi umywalek można dopasować je idealnie do wystroju łazienki i pozostałych elementów jej wyposażenia, np. toalety, wanny, kabiny prysznicowej, czy pralki. Umywalki zazwyczaj tworzone są z ceramiki lub z konglomeratu. Zarówno jeden, jak i drugi materiał jest trwały i łatwy do utrzymania w czystości. Biały kolor doskonale pasuje zarówno do tradycyjnego, jak i nowoczesnego wystroju łazienki. Szukasz funkcjonalnej i estetycznej umywalki? Sprawdź ofertę sklepu internetowego www.eplytki.pl! Dysponujemy wysokiej jakości umywalkami z ceramiki i konglomeratu, odpornymi na zniszczenia i łatwymi w utrzymaniu czystości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i składania zamówień. Masz pytania? Zadzwoń!