Kuchnia

Na tej stronie łatwo znajdziesz produkty do kuchni z najpopularniejszych kategorii w naszym sklepie, w tym baterie zlewozmywakowe, zlewozmywaki kuchenne, szafki do zlewozmywaków, akcesoria i inne.

Kliknij na zdjęcie poglądowe aby przejść dalej lub wybierz podkategorię z listy obok zdjęcia aby zobaczyć wszystkie produkty. Kuchnia jest niewątpliwie jednym z najważniejszych pomieszczeń w domu.

To właśnie tutaj często odbywa się większość życia rodzinnego. W kuchni przygotowane i czasami jedzone są posiłki, podczas których domownicy ze sobą rozmawiają. W trakcie każdego dnia w kuchni spędzamy dużo czasu i wykonujemy wiele czynności, więc warto zadbać, abyśmy czuli się tam dobrze. Duży wpływ na to ma ogólne wykończenie kuchni oraz jej wystrój, na który wpływają nie tylko meble, ale także płytki ceramiczne wykorzystane do ułożenia podłogi lub zabezpieczenia ścian w okolicach blatu oraz kuchenki. Nie mniej ważne jest wyposażenie, które wpływa nie tylko na funkcjonalność pomieszczenia, ale również na estetykę wnętrza.

Kuchnia - wyposażenie

Warto wybrać wyposażenie, które oprócz wytrzymałości i funkcjonalności będzie odpowiednio komponowało się z pozostałymi elementami kuchni. Obecnie baterie, zlewy i zlewozmywaki, dozowniki do płynów, a także inne akcesoria do zlewów są dostępne w różnorodnych konfiguracjach, więc każdy odnajdzie modele idealne dla siebie.

Kuchnia - styl i funkcjonalność

Kuchnia jest bez wątpienia jednym z pomieszczeń w domu, w którym spędza się wiele czasu. W tym pomieszczeniu przygotowywane są często posiłki dla całej rodziny. Często jest to też miejsce wspólnego spędzania czasu, na przykład podczas przygotowywania deseru, czy uroczystej kolacji. Z tego względu wygląd i funkcjonalność kuchni powinny być dobrze przemyślane. Jest to szczególnie istotne w mieszkaniach, w których kuchnia jest połączona na przykład z salonem czy jadalnią. Styl urządzenia kuchni powinien wtedy być spójny ze stylem pozostałych pomieszczeń, z którymi się łączy. Kuchnia jest także pomieszczeniem, które jest narażone na różnego rodzaju zabrudzenia, zachlapania i innego typu przypadki. Z tego względu konieczne jest szczególne zwrócenie uwagi na trwałość i praktyczność zastosowanych do jej wykończenia materiałów. Szczególnie ważny jest wybór dobrej jakości zlewu, blatów oraz płytek ściennych i podłogowych. Zastosowanie tych elementów o wysokiej jakości pozwoli uniknąć trwałych plam, przebarwień i zabrudzeń, których usunięcie jest bardzo trudne lub wręcz niemożliwe. Materiały dobrej jakości są także wodoodporne i odporne na działanie temperatur, dzięki czemu nie uszkodzą się na skutek gotowania, pary, czy w sytuacji, w której zupa wykipi z garnka.

Kuchnia - dobre wybory

Doskonałej jakości produkty służące do wykończenia wymarzonej kuchni znajdziesz w naszym sklepie internetowym eplytki.pl. U nas znajdziesz baterie zlewowe, zlewozmywaki kuchenne, a także płytki, które idealnie sprawdzą się w każdej kuchni. Oferujemy szeroki wybór produktów kuchennych w wielu wzorach, stylach i kolorach, dzięki czemu bez wątpienia znajdziesz produkty idealne do Twojej kuchni. Zakupy u nas to gwarancja satysfakcji. Nasza obsługa klienta z chęcią odpowie na Twoje pytania oraz pomoże w dokonaniu najlepszego wyboru. W naszym sklepie internetowym znajdziesz produkty wysokiej jakości od znanych na całym świecie producentów, dzięki czemu możesz mieć pewność, że będą się one charakteryzowały stylowym wyglądem i dbałością o każdy szczegół. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu internetowego i do skorzystania z naszych profesjonalnych usług.

Parę słów o naszych najpopularniejszych producentach

Franke

W ofercie Franke do dyspozycji mają ich Państwo całą gamę w różnych kolorach i wykończeniach.

Zlewozmywak granitowy (Fragranit+) Materiał składa się z naturalnego kwarcu i nowoczesnych spoiw akrylowych, dzięki czemu jest odporny na uszkodzenia i przy właściwej pielęgnacji długo utrzymuje nieskazitelny wygląd, dostępny jest aż w 11 kolorach.

Zlewozmywak ceramiczny (Fraceram) - Połyskujący i gładki ceramiczny zlew z masy Fraceram pomoże wprowadzić do kuchni ponadczasową elegancję i trwałość. Dostępny w 5 kolorach.

Zlewozmywak z Tectonite® - Nowoczesny zlewozmywak z Tectonite wprowdzi do kuchni lekkość i stylistyczny luz. Ten unikalny materiał syntetyczny dostępny w 4 popularnych kolorach, które zaskakują granitowym wyglądem.

Zlewozmywak ze stali szlachetnej - Najbardziej ponadczasowa i bezpieczna stylistycznie, jej neutralny charakter sprawia, że sprawdzi się w każdym wnętrzu.

Pyramis

Pyramis to jeden z wiodących dostawców zlewozmywaków ze stali nierdzewnej, który produkuje ponad 1 500 000 zlewozmywaków rocznie i eksportuje niemal 97% własnej produkcji. Produkty Pyramis są eksportowane do 65 krajów na całym świecie; spółka ma 8 oddziałów zlokalizowanych w Niemczech, Rumunii, Polsce, Wielkiej Brytanii, Bułgarii, Czechach, Włoszech i Rosji.

„Proces produkcyjny Pyramis” oparty jest na technologii, automatyce i wysokiej wydajności produkcji. Linie produkcyjne składają się z różnorodnych urządzeń, w tym pras, maszyn laserowych, robotów i automatów spawalniczych oraz składarek. Wszystkie maszyny utrzymywane są w doskonałym stanie technicznym, zapewniającym ciągłość i spójność procesów produkcyjnych. Wysoki poziom zautomatyzowania i wykwalifikowani pracownicy pozwalają spółce osiągać wydajność produkcji na poziomie ponad 1 500 000 zlewozmywaków rocznie, a inteligentny system logistyczny pozwala nam zaspokajać wymagania klientów na całym świecie.

Polecamy najlepszych producentów