Zlewozmywaki stalowe

TEL:535015175

Kup produkty

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 34

Strona:
  1. 1
  2. 2

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 34

Strona:
  1. 1
  2. 2

Zlewozmywaki stalowe

Zlewozmywaki stalowe to najczęściej wybierana forma tego typu produktów. Ma ogromną ilość zalet przy naprawdę niewielkich wadach. Warto zacząć od tego, że zlewozmywaki stalowe są najtańszą z dostępnych na rynku tego typu opcji. W wielu przypadkach to właśnie ten aspekt decyduje o zakupie takiego zlewu. Kolejną zaletą, o której należy wspomnieć, jest wysoka łatwość czyszczenia i usuwania brudu. Nawet najtrudniejsze plamy i osad można w prosty sposób usunąć agresywną chemią, która nie uszkadza powierzchni ani struktury stalowych zlewozmywaków. Stal jest także odporna na wysokie temperatury, zatem wylewanie wrzątku lub wstawianie do zlewu rozgrzanych naczyń także nie jest problemem. Uniwersalny charakter koloru stali również odgrywa ważną rolę, ponieważ dobrze wpasowuje się we właściwie każdą z kuchennych stylizacji wnętrz. Wadami, o których należy wspomnieć, są przede wszystkim podatność na zarysowania oraz wgniecenia. Właściwie nieuniknione jest powstanie rys na stalowym zlewozmywaku, z którego korzystamy codziennie, ale można ich liczbę ograniczyć poprzez stosowanie chemii bez właściwości ściernych i miękkich szmatek zamiast agresywnych druciaków.

Zlewozmywaki stalowe

Zlewozmywaki stalowe bez wątpienia stanowią większą część rynku tego typu wyposażenia kuchennego. Od lat to właśnie one sprzedają się najlepiej i większość konsumentów wybiera ten produkt, a nie modele kompozytowe lub granitowe. Czym jest to spowodowane? Z pewnością kluczową rolę odgrywa cena, bo zlewozmywaki stalowe to zdecydowanie najtańsza opcja na rynku. Jednak w wielu przypadkach nie będzie to kluczowy aspekt wyboru. Stalowy zlewozmywak ma ogromną liczbę zalet i naprawdę niewiele wad. Pierwszą z nich jest łatwość utrzymania tej powierzchni w czystości. Stal odporna jest na plamy, zaschnięty brud, osady i wiele innych uciążliwych zabrudzeń, a w ekstremalnych przypadkach można bez obaw stosować nawet bardzo agresywną chemię kuchenną. Kolejną niezwykle istotną zaletą zlewozmywaków stalowych jest ich odporność na wysokie temperatury, co przekłada się na wysoką wygodę użytkowania. Bez najmniejszych obaw można wlewać do nich wrzątek czy wstawiać nawet bardzo rozgrzane naczynia – nic im się nie stanie.

Zlewozmywaki stalowe

Swego rodzaju wadą jest podatność na wgniecenia, ale mają one jedynie wymiar estetyczny, bo stal się jedynie odkształci, ale nie pęknie. Kolejnym minusem jest fakt, że każdy stalowy zlew prędzej czy później będzie wyraźnie porysowany. Można temu zapobiegać poprzez stosowanie odpowiedniej chemii i miękkich ścierek zamiast agresywnych druciaków. Estetyka i wygląd to kwestia mocno indywidualna – wiele osób ceni surowy i uniwersalny charakter zlewozmywaków stalowych, ale niektórzy uważają to za wadę. W praktyce klasyczny stalowy odcień wpasuje się w dowolną stylistykę – lepiej lub gorzej, ale na pewno nie będzie raził w oczy. Jeśli wiesz, że zlewozmywaki stalowe to rozwiązanie dla Ciebie, to zobacz pełną ofertę naszego sklepu. Znajdziesz tutaj wszystkie rodzaje w różnorodnych wersjach – zlewozmywaki 1-komorowe, 1,5-komorowe, 1,5-komorowe z ociekaczem czy klasyczne 2-komorowe. Zwróć uwagę, która opcja będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednia. Wszystkie mają swoje wady i zalety, ale z pewnością wybierzesz taki model, który będzie doskonale sprawdzał się podczas codziennego użytkowania.