Płytki elewacyjne, płytki klinkierowe, parapety klinkierowe

 

Wybierz producenta

TEL:535015175

Kup produkty

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 174

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 174

Zobacz płytki elewacyjne, kafelki na elewację

Piękna elewacja, a właściwie elementy wokół domu to doskonały pomysł na wykończenie Twojego mieszkania, a w szczególności cokołu wokół niego jest prawdziwą ozdobą. Oferujemy płytki elewacyjne takich producentów jak: Paradyż, Opoczno, Cerrad. Prezentujemy kompleksowe kolekcje płytek elewacyjnych, ściennych oraz płytki podłogowe, a także gresy, płytki schodowe, stopnice, podstopnice i parapety. Nasza oferta to bardzo atrakcyjne towary i dobra cena. Zapraszamy, nasz sklep internetowy.

Płytki elewacyjne - jakość materiałów

Wygląd Twojego domu zależy przede wszystkim od dobrze dobranych płytek elewacyjnych. Oferujemy produkty renomowanych marek, takich jak Paradyż, Cerrad, czy Opoczno. Szeroka gama kolekcji do wyboru zawiera płytki elewacyjne, ścienne oraz płytki podłogowe, w ofercie są również gresy, płytki schodowe, stopnice, podstopnice oraz parapety. Szanujemy sobie wytrzymałość, więc oferowane produkty mają najwyższą jakość. Odporne na mycie, szorowanie nawet pod myjką ciśnieniową, a także nie zagrozi im działanie środków chemicznych, czy niszczących czynników przyrodniczych takich jak wysoka czy niska temperatura. Nie straszne im srogie zimy, czy wielkie opady z uwagi na mrozoodporność i twardość tworzywa.

Płytki elewacyjne - producenci i ich propozycje

Kolorystyka idealnie dopasowuje się do każdego gustu klienta, a kolory współgrają z przydomową zielenią. Jaskrawe odcienie służą odbijaniu promieni słonecznych, dzięki czemu w lecie możemy liczyć na chłodniejsze mieszkanie, zaś ciemniejsze barwy komponują się doskonale z oświetleniem poddasza, czy drewnianymi elementami wystroju. Szeroki wybór zapewnia doskonałe dopasowanie do kostki umiejscowionej na potrzeby ochronnego odwodnienia domu. Perfekcyjnie możemy dobrać styl, kiedy decydujemy się na odświeżenie wyglądu budynku. Projektując taras waz z altaną, płytek również możemy użyć jako zabudowy kominka. Rozmaita struktura elegancko prezentuje się wraz z ozdobnymi kamieniami. Płytki ceramik Paradyż, Cerrad, czy Opoczno charakteryzuje bezpieczeństwo, więc jeśli Twoje pociechy uwielbiają zabawę przed domem, nie musisz się martwić, ponieważ w kolekcjach płytek znajdują się również te, które są antypoślizgowe.

Płytki elewacyjne - oferta

Jeśli cenisz sobie naturę, znajdziesz tu również zbliżone wyglądem płytki do naturalnych kamieni czy drewna. Przy doborze płytek od tych marek na pewno każdy gość wchodzący w twoje progi zwróci uwagę na niespotykany i odświeżony wygląd twojego domu. Chcąc zadbać o dopasowanie się w gusta naszych klientów, proponujemy najrozmaitsze wymiary płytek, zaczynając od mniejszych w wymiarach 24,5x6,6, 8,1x30, 19,3x120x8 poprzez prostokątne w wymiarach 30x30, a także cokoły 30x8, 8,1x30, stopnice 30x32, 30x33, parapety 24,5x13,5 raz wiele innych dostępnych w opisach ofert, co jakiś czas pojawiają się również nowe produkty. Stawiasz na styl i perfekcyjny wygląd, sięgnij po kolekcje płytek od ceramik Paradyż, Cerrad lub Opoczno i wprowadź nowoczesość w wygląd swojego domu.

Nasza oferta jest bardzo atrakcyjna, dlatego kup u nas teraz tanio.

Zapraszamy do sprawdzenia naszej Strefy Premium.