Italia Stargres

TEL:535015175

Kup produkty

Ustaw kierunek malejący

3 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

3 produkt(ów)

Zobacz płytki elewacyjne z kolekcji Italia producenta płytek Cerrad

Oferujemy płytki ścienne i podłogowe, płytki gresowe, glazurę i dekoracje

Kup u nas najtaniej

Stargres Italia to kolekcja płytek gresowych. Beżowe, brązowe i szare płytki gresowe z możliwością układania w stosy mają wygląd przypominający kamień z subtelną grą faktur. Materiał gresowy daje autentyczny efekt, który emanuje ciepłem i przywołuje dobre samopoczucie. Rezultatem jest duża ilość odcieni kolorów, które harmonijnie łączą się z naturalnym lub miejskim otoczeniem.
Ta gama produktów została zaprojektowana przez firmę Stargres z myślą o zapewnieniu trwałego piękna w zastosowaniach zewnętrznych w stylu łupkowym, wymagających dużej wytrzymałości, takich jak elewacje domów.
Płytki elewacyjne nadają się wiele rodzajów zewnętrznych projektów dekoracyjnych, w tym renowacja i odnawianie istniejących murów kamiennych.
Kamionka nadaje się również do projektów architektury wnętrz, takich jak łazienki czy kuchnie, które wymagają wyjątkowych materiałów o wysokiej estetyce.
Płytki gresowe Italia dostępne są w różnych kolorach, które można wykorzystać do tworzenia elewacji o oryginalnej strukturze. Ta gama płytek gresowych została zaprojektowana przez firmę Stargres w celu zapewnienia trwałego piękna w zastosowaniach zewnętrznych w stylu łupkowym, które wymagają trwałości, takich jak elewacje domów. Płytki gresowe nadają się do wielu rodzajów projektów dekoracji zewnętrznych, w tym do renowacji i odnawiania istniejących ścian.