Podłogi hybrydowe

TEL:535015175

Kup produkty

Ustaw kierunek malejący

10 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

10 produkt(ów)

PODŁOGI HYBRYDOWE NEXT STEP to kolekcja, w której warstwa użytkowa jest pozyskana z prawdziwego drewna, a rdzeń wykonany jest z mineralnego kompozytu. Efektem są bardzo trwałe, wytrzymałe i WODOODPORNE PODŁOGI.

Podłogi hybrydowe to doskonałe połączenie piękna i trwałości. Warstwa użytkowa jest pozyskiwana z prawdziwego drewna, podczas gdy rdzeń jest wykonany z kompozytu mineralnego. W ten sposób powstaje podłoga, która jest bardzo trwała, długowieczna i odporna na wodę. Podłogi hybrydowe to doskonały wybór dla zapracowanych rodzin lub każdego, kto szuka pięknej, niewymagającej konserwacji podłogi.

PODŁOGI HYBRYDOWE NEXT STEP to doskonały wybór dla Państwa domu. Dzięki różnorodności kolorów i stylów do wyboru, mogą Państwo znaleźć idealną podłogę do swojej przestrzeni. A ponieważ nasze podłogi są wykonane z wysokiej jakości materiałów, mogą być Państwo pewni, że będą one służyć przez długie lata.

Jeśli szukają Państwo trwałej, niewymagającej konserwacji podłogi, która wniesie piękno do Państwa domu, podłogi hybrydowe od NEXT STEP są doskonałym wyborem.