Ceramika łazienkowa
  • ROZPOCZYNAM REMONT

Ceramika łazienkowa, fajna i funkcjonalna do łazienki

 

Wybierz producenta

TEL:535015175

Kup produkty

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 226

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 226

Ceramika łazienkowa

Ceramika łazienkowa jest fundamentem, na którym opiera się cały wystrój tego pomieszczenia. Wybierając płytki łazienkowe, decydujemy się na konkretny styl wystroju wnętrza, do którego później dopasowujemy kolejne elementy zarówno wyposażenia, jak i dekoracji. Ceramika łazienkowa jednak oprócz funkcji dekoracyjnych, także istotnie wpływa na funkcjonalność pomieszczenia. Powszechnie wiadomo, że płytki ceramiczne są bardzo praktyczne i doskonale nadają się właśnie do łazienek. Są łatwe do utrzymania w czystości, odporne na uszkodzenia mechaniczne i przede wszystkim doskonale znoszą wilgoć oraz podwyższone temperatury, które nierzadko panują po kąpieli.

Jakość nowoczesnej Ceramiki łazienkowej

Jakość płytek najczęściej jest wprost proporcjonalna do ich ceny, ale istnieje wiele firm zarówno polskich, jak i zagranicznych, które oferują wysokiej jakości ceramikę w atrakcyjnych cenach. Bogactwo wzorów, faktur, rodzajów i możliwości sprawia, że z pewnością każdy będzie w stanie wybrać odpowiednią dla siebie kolekcję ceramiki łazienkowej.Łazienka to podstawowe pomieszczenie w każdym mieszkaniu, domu i obiekcie użyteczności publicznej. Aby w stu procentach spełniało swoje funkcje, należy wyposażyć je w profesjonalną i estetyczną ceramikę łazienkową. Stanowi ona bowiem filar, na którym bazuje cały wystrój tego wnętrza. Aranżację łazienki powinno się zaczynać od wyboru płytek łazienkowych i konkretnego stylu wnętrza.

Ceramiczne produkty łazienkowe - u nas tanio

Następnie dopasowujemy do nich inne elementy, m.in. urządzenia sanitarne, dekoracje i akcesoria. Ceramika łazienkowa oprócz funkcji estetycznej, pełni przede wszystkim funkcję użytkową (służy do zaspakajania potrzeb fizjologicznych i codziennego dbania o higienę). Składa się przede wszystkim z elementów wyposażenia łazienki, wykonywanych z wielu rodzajów ceramiki pokrywanej szkliwem. Są to między innymi takie urządzenia, jak: umywalka, bidety, kompakty WC, miski WC, spłuczki, postumenty i półpostumenty, pisuary, czy też przegrody pisuarowe. Urządzenia wyposażenia łazienki wykonywane są z mieszaniny gliny i uszlachetniaczy. Na proces ceramiki sanitarnej składają się poszczególne etapy, takie jak: przygotowanie masy i szkliwa, odlewanie, szlifowanie, pokrywanie szkliwem, suszenie i wypalanie, kontrola jakości i pakowanie.

Ceramika - dobre ceny

W sklepie www.eplytki.pl dysponujemy bogatym asortymentem do łazienki, w tym wysokiej jakości: umywalkami, bidetami, kompaktami WC, miskami WC, spłuczkami, postumentami i półpostumentami, pisuarami i przegrodami pisuarowymi, a to wszystko w atrakcyjnych cenach. Te elementy wyposażenia łazienki wyróżniają się stylowym designem, trwałością zastosowanych materiałów i dużą praktycznością. Można łatwo dopasować je do każdego wystroju łazienki. Bogactwo wzorów, rodzajów i faktur umożliwia każdemu klientowi wybór odpowiedniej dla siebie serii ceramiki łazienkowej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą urządzeń i akcesoriów do łazienki. Masz pytania? Zadzwoń!