Ceramika łazienkowa
  • ROZPOCZYNAM REMONT

Postumenty i półpostumenty, do umywalek

TEL:535015175

Kup produkty

Ustaw kierunek malejący

4 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

4 produkt(ów)

Postumenty i półpostumenty

Postumenty i półpostumenty to dosyć ważny element wyposażenia łazienki. Wiele osób twierdzi, że stanowią wyłącznie element dekoracyjny i nie mają właściwości funkcjonalnych. Nie jest to prawdą, ponieważ postumenty i półpostumenty są wsparciem dla umywalki, co jest szczególnie istotne, gdy nie jest ona zamontowana na stelażu, ani szafce. Dodatkowo skrywają nieestetyczne połączenia hydrauliczne, a to w dużym stopniu ułatwia utrzymanie umywalki w czystości. Kształt i wygląd postumentów lub półpostumentów dobiera się zależnie od wyglądu samej umywalki.

Postumenty i półpostumenty - estetyka

Postumenty i półpostumenty to estetyczne i funkcjonalne elementy wyposażenia każdej łazienki. Stanowią podparcie dla umywalki, co ma ogromne znaczenie szczególnie w przypadku umywalek niezamontowanych na szafce lub stelażu. Ponadto ukrywają rzucające się w oczy nieestetyczne połączenia hydrauliczne, a także pomagają utrzymać porządek w łazience. Zarówno kształt, jak i wygląd postumentów lub półpostumentów można dopasować do umywalki. Postumenty i półpostumenty zazwyczaj tworzone są z tego samego materiału, z których wykonywana jest umywalka.

Postumenty i półpostumenty - design

Dzięki temu tworzy się spójna kompozycja. Montaż postumentów zależy od rodzajów instalacji podłączonej w danej łazience. Powszechną częścią montażową są zazwyczaj rury i syfon znajdujące się pod umywalką. Zanim zdecydujemy się na konkretny model postumentów i półpostumentów warto zwrócić uwagę na materiał z jakiego zostały wykonane, własne indywidualne oczekiwania, wielkość pomieszczenia, czy też aranżację łazienki. Postumenty do umywalki równe z podłogą będą lepszym rozwiązaniem dla większych łazienek, gdyż w mniejszych mogą zajmować zbyt dużo przestrzeni.

Postumenty i półpostumenty - nasza oferta

W mniejszych pomieszczeniach sprawdzą się półpostumenty, które są w stanie zakryć wszystkie rurki, które doprowadzają wodę do baterii i rurę do kanalizacji. W sklepie www.eplytki.pl znajdziesz szeroki wybór postumentów i półpostumentów od renomowanych producentów na rynku ceramiki łazienkowej tylko w atrakcyjnych cenach! Gwarantujemy, że dzięki nim Twoja łazienka nabierze stylu, elegancji i wyjątkowego klimatu. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą i do składania zamówień! Masz pytania? Zadzwoń!