Ceramika łazienkowa
  • ROZPOCZYNAM REMONT

Miski WC

TEL:535015175

Kup produkty

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 35

Strona:
  1. 1
  2. 2

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 35

Strona:
  1. 1
  2. 2

Miski WC

Miski WC to nowoczesna, modna i estetyczna forma wykorzystywanych wszędzie toalet. Dzięki podwieszeniu miski WC na ścianie otrzymujemy efektywne połączenie, które nie tylko jest ładne i schludne, ale również proste do utrzymania w czystości dzięki brakowi zakamarków przy podłodze. Wybór misek WC jest dość szeroki – dostępne są modele od bardzo obłych po niemalże prostokątne. Funkcjonalność takiego rozwiązania stoi na wysokim poziomie, a ostateczny wybór zależy wyłącznie od preferencji właściciela.

Miski WC - estetyka

Łazienka stanowi elementarne pomieszczenie w każdym domu jednorodzinnym, mieszkaniu, budynku użyteczności publicznej i obiekcie komercyjnym. W celu stworzenia funkcjonalnego pomieszczenia należy wyposażyć je w profesjonalną i estetyczną ceramikę łazienkową, w tym w miski WC. Miska WC jest to najistotniejszy element każdej łazienki. Pełni ona wiele ważnych funkcji. Najważniejszą jej zaletą jest wpływ na estetykę całego pomieszczenia. Ukrywa ona bowiem wnętrze toalety, trwałą i stabilną ceramiką z widoczną spłuczką. Jeśli zależy nam na walorach wizualnych łazienki, warto zakupić taką miskę, która doskonale wpisze się w jej aranżację, a także będzie łatwa w utrzymaniu czystości.

Miski WC - wygoda i funkcjonalność

Miski WC dzielą się na stojące i podwieszane. Te pierwsze stanowią powszechne rozwiązanie do instalacji WC, którego zaletą jest łatwość montażu. Przy tego typu rozwiązaniach należy pamiętać o odpowiednim doborze sedesu do ujścia kanalizacji. Podwieszane miski stanowią nie tylko efektowne połączenie, ale również są łatwe w utrzymaniu czystości i kompaktowe. Dzięki temu, że nie zajmują dużo miejsca, łazienka wydaje się bardziej przestronna. Brak zakamarków w podłodze sprzyja podczas przeprowadzania porządków. Na rynku ceramiki łazienkowej aktualnie znaleźć można całą gamę różnych modeli i rodzajów, które różnią się między sobą budową i instalacjami.

Miski WC - wysoka jakość

Zdecydowana większość współczesnych misek WC powstaje ze stabilnej ceramiki sanitarnej, która charakteryzuje się doskonałą odpornością na wszelkie uszkodzenia mechaniczne, zabrudzenia, porysowania, a także negatywny wpływ stosowanych w łazienkach silnych środków czyszczących i bakteriobójczych. W internetowym sklepie www.eplytki.pl wybór misek WC jest szeroki, dzięki czemu każdy może znaleźć urządzenie odpowiednie dla siebie. Dysponujemy modelami od bardzo obłych po prostokątne. Funkcjonalność takiego rozwiązania jest na najwyższym poziomie, natomiast ostateczny wybór jest w rękach klienta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Masz pytania? Zadzwoń!