Ceramika łazienkowa
  • ROZPOCZYNAM REMONT

Spłuczki

TEL:535015175

Kup produkty

Ustaw kierunek malejący

2 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

2 produkt(ów)

Spłuczki

Spłuczki są nieodzownym elementem wyposażenia każdej toalety, ubikacji i łazienki z sedesem. W trakcie wyboru spłuczki warto poświęcić dłuższą chwilę, aby dokonać odpowiedniej decyzji. Wbrew pozorom nie jest to tak proste, jak może się wydawać. Oprócz właściwości estetycznych i dopasowania do wystroju wnętrza łazienki warto zwrócić uwagę na oferowaną funkcjonalność i jakość wykonania. Najtańsze spłuczki są zbudowane ze słabych materiałów, co może być źródłem problemów i awarii, które generuje ogromne koszty. Lepszej jakości materiały mają wpływ na cenę, która jest odrobinę wyższa, ale zapewnia znacznie lepszą trwałość i mniejszą awaryjność.

Spłuczki - oszczędność wody

Należy także zwrócić uwagę na ilość zużywanej wody do pojedynczego spłukania – większość dostępnych na rynku spłuczek wykorzystuje około 10 litrów, a okazuje się, że nawet 6 litrów wody gwarantuje odpowiednią czystość i sterylność w muszli toalety. Dodatkowym atutem wielu modeli jest system pozwalający na zatrzymanie dalszego przepływu wody, co również może mieć wpływ na zmniejszenie rachunków za wodę, a także ma przyjazny wpływ na środowisko i ekologię.

Spłuczki - wysoka jakość

Spłuczki to podstawowe elementy wyposażenia każdej toalety. Zdecydowanie upraszczają oczyszczanie misy WC ze wszelkich zabrudzeń i bakterii. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów spłuczek, w zależności od walorów estetycznych, dopasowania do wystroju wnętrz łazienki, funkcjonalności oraz jakości wykonania. Te najtańsze spłuczki skonstruowane są ze słabszych materiałów, dlatego jeśli zależy nam na wysokiej jakości i trwałości spłuczek, warto zainwestować w te z „wyższej półki”. Dzięki temu unikniemy częstych awarii uniemożliwiających komfortowe korzystanie z sedesu i generujących ogromne koszty. Należy mieć jednak na uwadze, że wysokiej jakości materiały kosztują więcej, co przekłada się również na cenę spłuczek z nich wykonywanych.

Spłuczki - duży wybór

Przy zakupie spłuczki warto kierować się również ilością zużywanej wody podczas jednego spłukiwania. Niestety bardzo dużo dostępnych na rynku spłuczek użytkuje aż 10 litrów wody. Należy mieć na uwadze, że już spłuczki pobierające 6 litrów wody są w stanie dokładnie oczyścić muszlę i zachować w niej sterylność. Inną zaletą niektórych modeli jest specjalny system, który umożliwia zatrzymanie dalszego przepływu wody, dzięki czemu możemy zaoszczędzić znacznie na rachunkach. Ma to również ogromny wpływ na środowisko i ekologię. W sklepie www.eplytki.pl mamy szeroki wybór spłuczek od renomowanych producentów. Są to między innymi spłuczki: z serii Gap, które gwarantują optymalne wykorzystanie przestrzeni, kolekcji Nexo, owalne, prostokątne i wiele innych.

Spłuczki - jakość materiałow

Każda spłuczka dostępna w ofercie naszego sklepu internetowego została stworzona z wytrzymałych, trwałych i odpornych na wilgoć materiałów, jest ergonomiczna i łatwa w utrzymaniu czystości. Dzięki różnorodnym wzorom i rozmiarom spłuczkę idealnie można dopasować do sedesu i aranżacji łazienki. W standardowych toaletach sprawdzą się spłuczki podwieszane lub o kształcie prostokątu. Natomiast do nowoczesnych idealne będą te o nieregularnych kształtach. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do składania zamówień. Masz pytania? Zadzwoń!