Płytki do salonu, płytki drewnopodobne, płytki podłogowe

 

Wybierz producenta

TEL:535015175

Kup produkty

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 2274

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 2274

Płytki przeznaczone do salonu

Oferujemy Państwu najwyższej jakości płytki ceramiczne, terakotę, gres, gres szkliwiony, kafelki podłogowe do salonu. Proponowane u nas salonowe płytki ceramiczne cechuje wspaniałe wzornictwo oparte zarówno na tradycji, oraz na nowych trendach. Proponujemy bogactwo barw i wzorów w bardzo  atrakcyjnych dla Państwa cenach. Zobacz aranżacje kolekcji salonowych najlepszych polskich producentów.. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą płytek salonowych Paradyż, Tubądzin, Opoczno, Cersanit, oraz wielu innych. Płytki do salonu są ozdobą każdego nowoczesnego pomieszczenia. Zapoznaj się z propozycjami kolekcji wysokiej jakości płytek do salonu. Zapraszamy do zakupów, nasz sklep internetowy to dobra cena, ale i bardzo kompetentna obsługa. Zobacz prace naszych Projektantów, inspiracje.

Komfort i designe w salonie

Salon to coś więcej niż tylko miejsce, w którym znajduje się kanapa, telewizor i fotele. Funkcje tego pomieszczenia zmieniają się wraz z jego wystrojem. W salonie spędzamy bardzo wiele czasu – relaksujemy się, pracujemy, spotykamy ze znajomymi lub rodziną. Dlatego też estetyczny aspekt tego pomieszczenia jest niezwykle ważny. Od wystroju salonu zależy to, jak komfortowo będziemy się w nim czuli. Warto postawić na nowoczesność i jasną kolorystykę. Przy mniejszych wnętrzach warto zastosować zabieg optycznego powiększenia pomieszczenia. Należy pamiętać o tym, że trendy mogą zmieniać się co roku lub co dwa lata, dlatego też warto postawić na nowoczesne, a zarazem uniwersalne wykończenie i trwałą konstrukcję. Nowocześnie prezentujący się salon powinien łączyć w sobie trzy różne aspekty.

Płytki do salonu - asortyment

Przede wszystkim ideę prostoty i funkcjonalności (proste rozwiązania często są najlepsze). Ważnym elementem każdego wystroju salonu są płytki salonowe. Jest to fajna i ciekawa alternatywa dla uniwersalnych oraz drewnianych podłóg i paneli wykonanych z elementów syntetycznych. Dają one wiele różnych możliwości, samodzielnie można wybrać styl, w jakim zostanie wykończony salon. Płytki do salonu mogą być: hexagonalne, patchworkowe, drewnopodobne, dekoracyjne i wykonane w innych różnych stylach. W sklepie eplytki.pl znajdziesz szeroki wybór płytek ceramicznych, terakoty, gresu, gresu szkliwionego, kafelek podłogowych do salonu i innych.

Oferta płytek salonowych

Proponowane przez nas rozwiązania charakteryzują się wspaniałym i efektownym wzornictwem, bazującym na tradycji i nowoczesnych trendach. Oferujemy mnogość kolorów i wzorów w niskich cenach. Zobacz aranżacje kolekcji salonowych najlepszych polskich producentów.. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą płytek salonowych Paradyż, Tubądzin, Opoczno, Cersanit i wielu innych. Płytki do salonu są zdecydowanie ozdobą każdego nowoczesnego pomieszczenia. Zapoznaj się z propozycjami wysokiej jakości płytek salonowych dostępnych w sklepie www.eplytki.pl. Zapraszamy do zakupów, nasz sklep internetowy to dobre ceny oraz bardzo kompetentna obsługa.

Nasza oferta jest bardzo atrakcyjna, dlatego kup u nas teraz tanio.