Chemia budowlana

 

Wybierz producenta

TEL:535015175

Kup produkty

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 338

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 338

 

Chemia budowlana to osobny i bardzo ważny dział naszego sklepu. Wśród oferowanych produktów znajdziecie Państwo wszelkiego rodzaju asortyment niezbędny do przygotowania powierzchni, montażu, wykończenia, zabezpieczenia, a także późniejszej pielęgnacji płytek.

Odpowiedni dobór środków chemicznych na etapie przygotowania miejsca pracy oraz ostatecznego montażu jest niezwykle ważny. Słabej jakości chemia budowlana nie zapewni odpowiednich właściwości powierzchni, na której montujemy elementy wyposażenia.

Chemia budowlana z eplytki.pl pomaga stworzyć warunki do osiągnięcia wysokiego standardu wykończenia w łatwy i szybki sposób - szybciej niż remont z użyciem płytek czy farb, ponieważ są one znacznie łatwiejsze w obróbce. Podstawą udanej pracy jest dokładne wyczyszczenie i odtłuszczenie powierzchni przeznaczonej do obróbki - może to być gładka podłoga lub ściana. Dzięki odpowiednim narzędziom praca ta będzie bezpieczna i skuteczna, nie ma więc potrzeby tracić czasu na szukanie innych sposobów czy fachowców odpowiedzialnych za efekt końcowy.Delikatna powierzchnia może wymagać różnych dodatkowych zabiegów wykonywanych przez ekspertów.

Jeśli nie są Państwo pewni, czy chemia budowlana sprawdzi się na posadzce w Państwa sklepie, wystarczy skontaktować się z nami, chętnie pomożemy, udzielając indywidualnych porad na temat specyfiki przygotowania pod konkretne rodzaje płytek czy wykładzin podłogowych.

Posiadamy chemię budowlaną do płytek. Jeśli zamierzacie Państwo przeprowadzić remont w swojej łazience, polecamy nasze specjalne zestawy klejów na bazie polimerów akrylowych. Urządzając łazienkę po raz pierwszy lub po kolejnych remontach, wiele elementów wyposażenia montuje się przy użyciu kleju. Szczególnie płytki łazienkowe (zarówno podłogowe, jak i ścienne), montuje się do odpowiednio przygotowanej powierzchni za pomocą specjalnego kleju do płytek. Dostępne są różne rodzaje klejów, każdy dostosowany do innych potrzeb i powierzchni.

Dzięki temu każdy może wybrać taką chemię budowlaną do płytek, która będzie odpowiadała jego przeznaczeniu.

Producenci oferują szeroki asortyment: jedni specjalizują się w produktach o podwyższonej wytrzymałości mechanicznej (np. przy montażu płytek na betonie), inni zaś oferują chemię, która nadaje się do trudnych powierzchni (np. płytki ceramiczne na sklejce).

Polecamy najlepszych producentów