Brodziki prysznicowe

 

Wybierz producenta

TEL:535015175

Kup produkty

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 217

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 217

Brodziki prysznicowe nowoczesne i trwałe

Brodziki natryskowe są podstawowym składnikiem klasycznej kabiny prysznicowej. Wybór brodzika przede wszystkim zależy od dostępnej lub preferowanej powierzchni kabiny natryskowej. Dostępne są brodziki natryskowe zarówno bardzo małe, jak i naprawdę duże. Warto dokładnie przemyśleć, jak duży brodzik chcemy kupić, aby wybrać model optymalny do naszych potrzeb, który zagwarantuje odpowiedni komfort kąpieli, a jednocześnie nie zajmie zbyt wiele miejsca. Wśród dostępnych modeli można wybierać brodziki nie tylko białe, ale również zdobione wzorami, wykonane z kamienia lub o podłodze drewnianej.

Brodziki prysznicowe - wybór

Brodziki prysznicowe natryskowe stanowią podstawowy element klasycznej kabiny prysznicowej. Charakteryzują się przede wszystkim wszechstronnym zastosowaniem, gdyż mogą być montowane w wielu różnych miejscach – prywatnych mieszkaniach, basenach, saunach, punktach spa, halach sportowych i w wielu innych miejscach komercyjnych. Brodziki występują w różnych kształtach (brodziki kwadratowe, półokrągłe, prostokątne, asymetryczne, niekonwencjonalne) i modelach. Dostępne są brodziki zarówno małe, jak i duże.

wybór i estetyka brodzików prysznicowych

Zanim zdecydujemy się na konkretny brodzik natryskowy, warto przede wszystkim wziąć pod uwagę to, jaką łazienką/powierzchnią natryskową dysponujemy. W sklepie www.eplytki.pl dysponujemy brodzikiami natryskowymi zarówno bardzo małymi, jak i dużymi we wszystkich wyżej wymienionych kształtach. Warto dokładnie przemyśleć  wielkość i kształt brodzika, który chcemy zakupić, aby wybrany produkt, jak najlepiej zaspokajał nasze potrzeby oraz gwarantował wysoki komfort kąpieli. Należy pamiętać o tym, że rozmiar i kształt brodzika przede wszystkim dostosowujemy do konkretnego typu kabiny. Brodziki prysznicowe są coraz częściej wybierane przez klientów, a to wszystko z uwagi na wysokie ich walory estetyczne i funkcjonalne. W zależności od rozmiaru i kształtu mogą pasować do różnych kabin prysznicowych: półokrągłych, kwadratowych i prostokątnych.

Brodziki prysznicowe - oferta sklepu

Produkowane są z wysokiej jakości, trwałych materiałów, m.in. z akrylu, ceramiki, czy stali. Brodziki z akrylu cechują się atrakcyjną ceną i komfortem stosowania. W sklepie www.eplytki.pl pośród dostępnych modeli można wymienić brodziki w kolorze białym, brodziki  z dodatkiem różnych wzorów, brodziki wykonane z kamienia lub z dodatkiem drewnianych elementów, np. podłogi. Brodziki dostępne w sklepie www.eplytki.pl dzięki swojej uniwersalności świetnie pasują do niemalże każdego wystroju łazienki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą różnego rodzaju brodzików prysznicowych i do składania zamówień. Masz pytania? Nasi pracownicy chętnie na nie odpowiedzą i pomogą Ci w wyborze odpowiedniego wyposażenia łazienki. Zadzwoń!

Łazienka jest bardzo ważną częścią domu, i choć nie jest to miejsce do wykonywania wielu prac, potrzebuje wygodnej przestrzeni do siedzenia. Jedną z najważniejszych cech, o których należy pomyśleć patrząc na aktualizacje dla łazienki jest to, co wybieramy jako brodzik. Brodzik zapewni obszar, w którym można mieć prysznic bez powodowania żadnych szkód wodnych do reszty pokoju, i są one w wielu różnych stylach, aby dopasować się do każdego wystroju.
Częstym błędem popełnianym przy wyborze nowego brodzika do łazienki jest patrzenie tylko na jeden styl; na stronie naszego sklepu dostępnych jest wiele kształtów i rozmiarów. Od brodzików kwadratowych do prostokątnych, zawsze znajdzie się coś, co pasuje do z kabiną prysznicową.


Przy zakupie brodzików jedną z najważniejszych kwestii powinna być ich wielkość. Brodzik musi zmieścić się w kabinie prysznicowej, nie pozostawiając wokół siebie zbyt wiele miejsca - w przypadku nadmiaru powierzchni woda zacznie się zbierać, a tego przecież nie chcemy. Na stronie naszego sklepu znajdziesz wiele różnych rozmiarów brodzików, więc sprawdź je i wybierz odpowiedni rozmiar do swojej łazienki.
Kolejną rzeczą, która sprawia, że brodziki są wyjątkowe jest sposób ich instalacji w kabinie. Niektóre konstrukcje mają nogi pod nimi, podczas gdy inne nie mają sposobu na utrzymanie się w ogóle; oznacza to, że niektóre brodziki wymagają więcej pracy przy ustawianiu niż inne. Brodziki te, na przykład, nie wymagają żadnego montażu i można je z łatwością umieścić na podłodze kabiny prysznicowej.

Wybierając brodziki do umieszczenia w kabinie prysznicowej należy unikać kilku błędów.

Przede wszystkim nie zapomnij o drenażu; upewnij się, że wybierasz brodziki, które mają przelew i pozwalają na odprowadzenie wody do reszty łazienki. Należy również pomyśleć o konserwacji: czy brodzik jest łatwy w regularnym czyszczeniu? Porowaty brodzik nie będzie się tak dobrze trzymał piany z mydła, jak ten wykonany ze szkła akrylowego, więc pamiętaj o tym przy dokonywaniu wyboru.
Wybór brodzików prysznicowych może być trudny, ale istnieje brodzik pasujący do każdej kabiny prysznicowej i brodzika. Nie spiesz się przy wyborze brodzików i pamiętaj, że nie muszą one zatrzymywać wody - na pewno znajdziesz odpowiedni brodzik do swojej łazienki.
Na stronie naszego sklepu znajdziesz wiele różnych rodzajów brodzików do wyboru. Od brodzików kwadratowych po te z przelewem - z pewnością znajdziesz tutaj coś odpowiedniego do swojej łazienki. Przy wyborze brodzików należy zwrócić uwagę na to, ile wody z nich odpływa; brodziki bez przelewu trzeba będzie ustawić w określony sposób, aby nie powodowały żadnych szkód wodnych.


Brodzik jest niezbędny dla tych, którzy uwielbiają brać prysznic, ponieważ stanowi podstawę prysznica. Chroni podłogę przed zamoczeniem i może być dodatkowym miejscem do przechowywania żeli pod prysznic i innych akcesoriów, których używasz podczas kąpieli. Jeśli chcesz kupić brodzik, odwiedź nasz sklep internetowy. Znajdziesz tam brodziki we wszystkich kształtach, rozmiarach i kolorach. Cena zależy od materiału, z którego brodzik został wykonany. Brodziki wykonane z akrylu są tańsze niż brodziki wykonane z porcelany czy kamienia. Jeśli zdecydujemy się na brodzik akrylowy, radzimy umieścić go na dodatkowych gumowych matach, aby nie porysować i nie uszkodzić jego powierzchni przez wodę.


Jeśli często bierzesz prysznic, to powinieneś kupić brodzik z otworami odpływowymi, aby odprowadzić nadmiar wody. Zapobiegnie to gromadzeniu się kałuż wokół podłogi prysznica, które mogą stać się śliskie i być przyczyną wypadków. Bez otworów, brodziki wymagają regularnego demontażu, aby można było je prawidłowo opróżnić. Pod brodzikami warto zastosować uszczelniacz silikonowy, który również zapobiegnie gromadzeniu się przecieków. W naszym sklepie internetowym posiadamy brodziki wykonane z akrylu, który jest odporny na zarysowania i uszkodzenia od wody, a jednocześnie jest przystępny cenowo dla większości budżetów.
Brodziki prysznicowe to niezbędny element wyposażenia łazienki. Często stanowią najbardziej oczywistą część prysznica i zapewniają solidną podstawę, na której można stanąć podczas kąpieli. Pomagają również zapobiegać rozpryskiwaniu się wody podczas brania prysznica, co może powodować uszkodzenia wody w domu, jeśli mieszkasz w starym domu. Brodziki są dostępne w wielu różnych rozmiarach i kształtach, więc przed ich wyborem należy poświęcić trochę czasu, aby zdecydować, co jest dla nas ważne, np. czy chcemy, aby brodzik był kwadratowy czy prostokątny - to robi różnicę, gdy przestrzeń jest na wagę złota, ale musi pasować do reszty kabiny prysznicowej.