Podłogi do mieszkania, panele, parkiet,

Na tej stronie łatwo znajdziesz panele i podłogi z najpopularniejszych kategorii w naszym sklepie, w tym laminowane panele podłogowe, parkiety, deski warstwowe, listwy i inne.

Kliknij na zdjęcie poglądowe aby przejść dalej lub wybierz podkategorię z listy obok zdjęcia aby zobaczyć wszystkie produkty. Podłogi do mieszkań

Podłogi występują w każdym pomieszczeniu i są jednym z najbardziej narażonych na zużycie elementów wyposażenia każdego domu czy mieszkania. Nieustannie po nich chodzimy, stawiamy i przesuwamy meble, używamy niszczących podłogi krzeseł biurowych na kółkach i wykonujemy dziesiątki innych czynności, od których podłogi się zużywają. Właśnie dlatego tak istotną kwestią jest wybór rozwiązania odpowiedniego do własnych potrzeb i wytrzymałych materiałów. Obecnie bez problemu dostępne są wysokiej jakości panele, parkiety czy deski podłogowe.

Podłogi - oferta

Profesjonalny montaż i materiały stosownej jakości gwarantują, że podłoga będzie pewna, trwała i wytrzymała przez długie lata użytkowania. Bogata oferta paneli, desek i parkietów sprawia, że każdy odnajdzie coś dla siebie, co idealnie będzie pasowało do posiadanego wnętrza. Dodatkowe akcesoria montażowe i wykończeniowe pozwolą na stworzenie estetycznej kompozycji, która dodatkowo będzie w pewien sposób zabezpieczona. W sklepie oferowana jest także chemia budowlana do przygotowania powierzchni, montażu, a także zabezpieczania i pielęgnacji podłóg.

Podłoga w kuchni

Czy drewniana podłoga w kuchni to dobry pomysł? Wiele osób zastanawia się, czy naturalne drewno sprawdzi się we wnętrzu, w którym jest dużo pary, wilgoci i zabrudzeń. Rozwiewamy te obawy. Deska w kuchni nie tylko pięknie wygląda, ale również jest praktyczna.

Czy podłoga drewniana w kuchni jest odporna na wpływ wilgoci? Tak, pod warunkiem, że zostanie odpowiednio zaimpregnowana. Naturalną deskę podłogową można konserwować tak, by zmniejszyć napięcie powierzchniowe na licu paneli. Dzięki temu nie będą się one niszczyć pod wpływem pary, a wylana na nie woda zachowa się jak rtęć i będzie można ją łatwo zebrać. Dla jak najlepszej ochrony desek w kuchni, podłogę należy pielęgnować zgodnie ze wskazaniami producenta (preparat konserwujący w pomieszczeniach mieszkalnych nakłada się raz na kilka miesięcy). Co ważne, najlepsze panele drewniane do kuchni, to te wykonane z twardych gatunków drewna, np. jesionu. Warto przy tym zaznaczyć, że deski w kuchni powinny być przede wszystkim odkurzane. Trudniejsze zabrudzenia można usunąć z nich wilgotną ściereczką z dodatkiem odpowiedniego środka pielęgnacyjnego, dostosowanego do rodzaju podłogi.

Parę słów o naszych producentac:
Barlinek

Grupa Barlinek jest wiodącym producentem warstwowych podłóg drewnianych na świecie o potencjale produkcji ponad 12 mln m2 rocznie. Najważniejszym oferowanym produktem jest Deska Barlinecka – warstwowa podłoga ze szlachetnych gatunków drewna rodzimego i egzotycznego.

Sprzedaż podłóg prowadzona jest do 75 krajów na 6 kontynentach. Znajdują one zastosowanie nie tylko w prywatnych domach i mieszkaniach, ale również w obiektach użyteczności publicznej – biurach, hotelach, galeriach handlowych i sklepach, kinach, teatrach, muzeach itd.

Portfolio marki uzupełniają podłogi specjalistyczne Barkiet Sport, stosowane m.in. w halach i salach sportowych, klubach fitness, salach tanecznych i boiskach do squash’a. Marka oferuje również pełną gamę akcesoriów do montażu i pielęgnacji podłóg oraz znane z wysokiej jakości biopaliwa drzewne: pelet drzewny i brykiet kominkowy.

Egger

Z naszymi podłogami robi się naprawdę przytulnie. W wersji klasycznej lub z wykorzystaniem innowacyjnych dekorów i struktur — dzięki wysokogatunkowym podłogom zawsze wykreujemy przyjemną atmosferę w pomieszczeniach. Nasz bogaty asortyment podłóg laminowanych, Comfort i Design wyróżnia się tym, że: każdą podłogę można ułożyć szybko, jest solidna, wytrzymała, łatwa do utrzymania w czystości i przyjazna dla środowiska.

Jako dostawca kompletnych, innowacyjnych rozwiązań w zakresie podłóg oferujemy szeroki wybór paneli podłogowych dla architektów,montażystów podłóg, dekoratorów wnętrz i majsterkowiczów. Bez względu na to, czy jest to styl naturalny, ekstrawagancki, klasyczny, nowoczesny czy vintage. Nasze różnorodne dekory i innowacyjne powierzchnie to idealne rozwiązanie dla każdego zastosowania. Produkujemy trzy rodzaje podłóg: podłogi laminowane, Design i Comfort. Podłogi laminowane firmy EGGER nie tylko dobrze wyglądają, lecz są również odporne na uderzenia i ścieranie oraz są łatwe w utrzymaniu czystości. Podłogi Comfort firmy EGGER łączą w sobie właściwości warstwy korkowej z funkcjonalnością podłóg laminowanych. Idealnym rozwiązaniem do wszystkich pomieszczeń, w których podłoga musi wiele wytrzymać, są podłogi Design firmy EGGER: niezwykle trwałe i odporne na wilgoć, podłogi te szczególnie nadają się do zastosowań w hotelach i sklepach. Opatentowany system montażu UNIfit! Ułatwia pracę i dba o to, żeby nasze podłogi w miejscach łączenia zapewniały jeszcze większą stabilność chodzenia.

Polecamy najlepszych producentów