Łazienka

Kabiny prysznicowe, nowoczesne, na wymiar do Twojej łazienki

 

Wybierz producenta

TEL:535015175

Kup produkty

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 1044

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 1044

Kabiny prysznicowe

Kabiny natryskowe są jednym z kilku fundamentalnych elementów wyposażenia funkcjonalnej łazienki. Wiele osób preferuje prysznic i to właśnie z niego korzysta każdego dnia, więc obecność kabiny prysznicowej okazuje się niemalże niezbędna. Wanna z panelem natryskowym nie daje takiego komfortu, jak kabina natryskowa, więc warto dokładnie przemyśleć swoje potrzeby i preferencje jeszcze na etapie planowania wyposażenia łazienki. Kabiny natryskowe różnią się projektem, wyglądem, funkcjonalnością oraz oczywiście jakością wykonania. Najprostsze i najtańsze kabiny prysznicowe wykonane są zwykle ze słabej jakości materiałów, które łatwo ulegają zużyciu lub zniszczeniu.

Kabiny prysznicowe - jakość

Wybierając kabinę natryskową, należy przemyśleć, który model najlepiej wkomponuje się w konkretną łazienkę i jakie funkcje powinien oferować. Asortyment kabin natryskowych jest obszerny i z pewnością każdy odnajdzie model, który będzie odpowiadał nie tylko ceną, ale także wyglądem i funkcjonalnością. Warto przemyśleć kupno droższego produktu o lepszym wykonaniu, ponieważ będzie dłużej i lepiej spełniał postawione przed nim zadanie.

Kabiny prysznicowe - komfort i bezpieczęstwo

Kabiny natryskowe to popularne kabiny prysznicowe, na które składa się wiele różnych modeli, wariantów, wzorów i konfiguracji. Kabiny natryskowe, to funkcjonalne wyposażenie każdej łazienki, ale nie tylko. Doskonale dopasowana kabina zapewni komfort i wysoki poziom bezpieczeństwa domownikom, a w szczególności dzieciom i osobom starszym. Dzięki możliwości montażu kabiny natryskowej z brodzikiem lub bezpośrednio na posadzce umożliwi wygodną i bezpieczną kąpiel dziecka oraz osoby starszej. Kabiny natryskowe wykorzystywane są w różnego rodzaju obiektach sportowych, spa, basenach, szpitalach, ośrodkach zdrowia, klubach fitness, a często spotkać je można również w niektórych zakładach pracy i miejscach postojowych znajdujących się przy autostradach.

Kabiny prysznicowe - materiały

Zanim zdecydujemy się na konkretną kabinę prysznicową, warto szczególną uwagę zwrócić na to, czy na rynku można znaleźć części zamienne do konkretnego modelu kabiny natryskowej. Warto również postawić na konkretnego, sprawdzonego producenta, który gwarantuje nie tylko dostępność części, ale również kompleksowy serwis i doradztwo. Przed zakupem ważne jest również zwrócenie uwagi na to, w jaki sposób otwierają się drzwi kabinowe. W innym wypadku drzwi mogą stykać się z innymi urządzeniami wyposażenia sanitarnego łazienki. Warto pamiętać również o zwróceniu uwagi na grubość szkła, które powinno być właściwie dopasowane do konkretnego rodzaju kabiny. Wiele osób o wiele bardziej preferuje kąpiele pod prysznicem, dlatego posiadanie kabiny prysznicowej natryskowej może okazać się wręcz niezbędne. Kabiny natryskowe różnią się między sobą rodzajem (prostokątne, narożne, wolnostojące, z brodzikiem, bezbrodzikowe, z drzwiami przesuwnymi), designem, funkcjonalnością i jakością wykonania.

Kabiny prysznicowe - oferta

Najtańsze kabiny prysznicowe zazwyczaj są projektowane i wykonywane ze słabej jakości materiałów, łatwo zużywających się lub niszczących się. Szukasz wysokiej jakości kabin natryskowych wykonanych z profesjonalnych materiałów? Sprawdź sklep internetowy www.eplytki.pl! Dysponujemy szerokim asortymentem kabin natryskowych, spośród którego z pewnością każdy odnajdzie model, który będzie odpowiadał nie tylko ceną, ale także wyglądem i funkcjonalnością. Zapraszamy do składania zamówień!