Kabiny prostokątne, prysznicowe

TEL:535015175

Kup produkty

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 429

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 429

Kabiny prostokątne

Kabiny prostokątne to propozycja dla wszystkich miłośników atrakcyjnych i innowacyjnych urządzeń sanitarnych i elementów wyposażenia łazienki. Sprawdzą się one przede wszystkim w nowoczesnych łazienkach, ale również w tych bardziej tradycyjnych. Wygląda ona bardzo estetycznie i jest w stu procentach funkcjonalna w przestronnych łazienkach. Przestrzeń ta nie tylko nie krępuje ruchów, ale również daje możliwość zamontowania dodatkowego siedziska, które stanowi komfortowe rozwiązanie szczególnie dla dzieci, osób starszych i tych o ograniczonej sprawności. Kabiny prostokątne wyglądają bardzo elegancko, wprowadzają do łazienki odrobinę luksusu i przyjemny klimat sprzyjający relaksowi  po ciężkim dniu.

Kabiny prostokątne - funkcjonalność

W przypadku kabin prostokątnych drzwi mogą otwierać się lewo lub w prawo, w zależności od konkretnego modelu, na jaki się zdecydujemy. Kabiny prostokątne prysznicowe są dostępne w różnych wariantach kolorystycznych, rozmiarach i wzorach. Można znaleźć bardziej klasyczne i standardowe modele z ekskluzywnym wyposażeniem, a także proste bez ozdobnych elementów. Można je również zamawiać według własnych potrzeb, preferencji i oczekiwań. Niektóre z kabin prostokątnych mają nawet hydromasaż. W sklepie www.eplytki.pl znajdziesz szeroki wybór kabin prostokątnych w różnych kolorach wykończenia, wariantach rozmiarowych, przeszkleniach i wzorach od renomowanych producentów, które sprawdzą się doskonale w dużych i przestronnych łazienkach.

Kabiny prostokątne - oferta

Oferujemy do wyboru kabiny prysznicowe prostokątne z drzwiami podwójnymi lub otwieranymi w prawo w kolorze czarnym, srebrnym lub złotym oraz w takich rozmiarach, jak:  100x90, 90x80, 150x100, 160x100, 140x100, 140x200, 120x80, 180x80, 90x100, 100x80. Wiele możliwości, które Ci dajemy, sprawia, że możesz dostosować kabinę do wielkości swojej łazienki, a także do własnych preferencji i potrzeb. Najtańsze kabiny prysznicowe najczęściej są projektowane i wykonywane ze słabej jakości materiałów, które łatwo się zużywają. Dlatego warto zainwestować w kabinę lepszej jakości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kabin prostokątnych i do składania zamówień. Masz pytania? Zadzwoń!