Łazienka

Parawany

TEL:535015175

Kup produkty

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 31

Strona:
  1. 1
  2. 2

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 31

Strona:
  1. 1
  2. 2

Parawany

Parawany to solidne elementy do wanny montowane na stałe, których główną funkcją jest zapewnienie prywatności i ochrona podłogi przed zalaniem i zamoknięciem podczas kąpieli. Najczęściej wykonywane są ze szkła (przezroczystego i matowego) i polistyrenu. Parawan może stanowić element nadbudowujący wannę na całej jej długości lub tylko na fragmencie. Istotnym atrybutem parawanów są drzwi przesuwne lub panele, które są składane w harmonijke. Parawany są montowane głównie po to, by umożliwić wykorzystanie tradycyjnej wanny, jako prysznica. Ten nowoczesny element wyposażenia łazienki może stanowić doskonałą alternatywę dla kąpieli w wannie. Parawany mają ogromny wpływ na funkcjonalność wanny.

Parawany

Dzięki nim można utrzymać ją w czystości  i zachować walory estetyczne nawet na wiele lat. Wykonywane są najczęściej ze szkła (matowego lub przezroczystego), polistyrenu lub aluminium.  Panele parawanu mogą występować w wersji prawej i lewej, z uwagi na co można je zamontować z każdej strony wanny, zgodnie z własnymi preferencjami. Parawany mogą być montowane w różny sposób, w zależności od rodzaju i stopnia skomplikowania. Na przykład szklany parawan może być montowany na zawiasach, które przymocowane są bezpośrednio do ściany, a parawany wykonane z polistyrenu są lokowane w specjalnych aluminiowych  ramkach. W trakcie montowania warto pamiętać o pozostawieniu odstępu między brzegiem wanny, a parawanem, aby w efekcie mógł on zapewniać szczelność.

Parawany

W sklepie www.eplytki.pl dysponujemy szerokim asortymentem, na który składają się parawany prysznicowe do wanny od renomowanych producentów, wykonane z wysokiej jakości materiałów trwałych i odpornych na uszkodzenia i porysowania. Modele, którymi dysponujemy, zostały wyposażone w specjalną powłokę, która chroni szybę przed zaciekami i nieestetycznymi plamami. Parawany dostępne w sklepie www.eplytki.pl, dzięki swojej uniwersalności idealnie komponują się z każdą aranżacją łazienki. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą różnego rodzaju parawanów prysznicowych, dostępnych w naszym sklepie.