Kabiny kwadratowe

TEL:535015175

Kup produkty

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 139

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 139

Kabiny kwadratowe

Kabiny kwadratowe to doskonała propozycja do nowoczesnych łazienek. Wyraźne zaznaczenie krawędzi, brak obłości i dodatkowych zdobień ma swój urok, który szczególnie dobrze wpasowuje się w nowoczesną i minimalistyczną stylistykę wystroju wnętrz, chociaż niejednokrotnie kabiny kwadratowe doskonale prezentują się również w stylu retro. Prosta forma i regularne kształty sprawiają, że nawet w małe kabiny kwadratowe mają w środku w miarę dużo przestrzeni. Dostępne są różne wymiary kabin kwadratowych, a do najpopularniejszych należą 80x80 cm, 90x90 cm oraz 100x100 cm. Regularny kształt sprawia, że w prosty sposób można na etapie planowania wystroju wyznaczyć powierzchnię, którą będzie zajmowała kwadratowa kabina prysznicowa w łazience i w razie potrzeby wybrać model większy lub mniejszy. Planując zakup kwadratowej kabiny prysznicowej, należy wziąć pod uwagę rodzaj przeszklenia, który odpowiada naszym preferencjom – przezroczysty lub matowy, mleczny. Niekiedy także konieczny okazuje się zakup brodzika, stanowiącego podstawę całej kabiny prysznicowej.

Kabiny kwadratowe

Kabiny prysznicowe kwadratowe to uniwersalne rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się nie tylko w nowoczesnych łazienkach, ale również w tych wykonanych w stylu retro. Kabiny kwadratowe doskonale komponują się z małymi i dużymi łazienkami. Dzięki prostej konstrukcji, wyraźnemu zaznaczeniu krawędzi i braku dodatkowych zdobień kabiny kwadratowe doskonale wpisują się w nowoczesną i minimalistyczną stylistykę wnętrza. Regularne kształty kabiny sprawiają, że wewnątrz jest dużo miejsca, co sprzyja kąpielom, codziennej pielęgnacji i relaxowi po ciężkim dniu lub tygodniu. Kabiny kwadratowe najczęściej występują w wymiarach takich jak: 80x80 cm, 90x90 cm oraz 100x100 cm.

Kabiny kwadratowe

Zanim zdecydujemy się na zakup kwadratowej kabiny prysznicowej, należy wziąć pod uwagę takie aspekty, jak: wariant rozmiarowy, kolorystyczny, rodzaj przeszklenia (przezroczysty, matowy lub mleczny) oraz takie elementy wykończenia, jak: uchwyt, uszczelki, rolki do drzwi. Powinny być one wykonane z wysokiej jakości materiałów, gdyż często użytkowane mogą bardzo szybko się zniszczyć. Należy mieć również na uwadze materiał, z jakiego wykonane zostały drzwi prysznicowe oraz to, czy kabina zaopatrzona jest w funkcje aktywnej ochrony usuwającej zacieki, które powstają po częstym użytkowaniu na poszczególnych elementach kabiny. W sklepie www.eplytki.pl można znaleźć szeroki wybór kabin prysznicowych kwadratowych w różnych rozmiarach, rodzajach przeszkleń i wzorach.

Kabiny kwadratowe

Zawsze stawiamy przede wszystkim na jakość, dlatego też oferujemy tylko i wyłącznie produkty najwyższej jakości od renomowanych producentów! Dzięki regularnemu kształtowi naszych kabin można w prosty sposób wyznaczyć powierzchnię już na etapie planowania wystroju łazienki, w której będzie zlokalizowana kwadratowa kabina prysznicowa. Planując zakup konkretnej kwadratowej kabiny prysznicowej, należy wziąć pod uwagę zakup brodzika, stanowiącego podstawę całej kabiny prysznicowej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą kabin kwadratowych i do składania zamówień. Masz pytania? Zadzwoń!