Ścianki prysznicowe

TEL:535015175

Kup produkty

Ustaw kierunek malejący

16 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

16 produkt(ów)

Ścianki prysznicowe

Ścianki natryskowe to sposób na efektowne wykończenie prysznica nawet niewielkim kosztem. Niejednokrotnie kabiny prysznicowe, które przypadają nam do gustu, są bardzo drogie i nie możemy sobie na nie pozwolić, a tańsze modele najzwyczajniej w świecie nam się nie podobają. Rozwiązaniem w takiej sytuacji może być odpowiednie wykorzystanie ścianki natryskowej, której cena to zaledwie ułamek ogólnego kosztu drogiej kabiny prysznicowej. Można powiedzieć, że ścianka natryskowa to rodzaj szklanego parawanu, który oddziela przestrzeń z natryskiem wody od pozostałej części łazienki. Wygląda niezwykle nowocześnie i odpowiednio wkomponowana może stworzyć naprawdę interesującą stylistykę w łazience za stosunkowo niewielkie pieniądze. Najpopularniejsze konstrukcje składają się ze szklanych tafli i metalowych relingów. Takie połączenie zapewnia łatwość utrzymania całości w czystości. Ścianki natryskowe są dostępne ze szkłem przezroczystym lub mlecznym, co zależy od indywidualnych preferencji i wystroju konkretnej łazienki.

Ścianki prysznicowe

Ścianki natryskowe prysznicowe montowane są po to, by zabezpieczyć wnętrza łazienki przed zalaniem wodą. Mogą być wykonane ze szkła lub innych tworzyw, warunek jest jednak taki, że muszą  być wysoko wytrzymałe. Popularnymi i najczęściej wykorzystywanymi materiałami do ścianek natryskowych jest: szkło hartowane i poliwęglan. To nie tylko trwałe tworzywo sztuczne charakteryzujące się dużą odpornością na stłuczenia i uszkodzenia mechaniczne, ale również na dużą wilgoć i zacieki. Ścianki prysznicowe szklane mają również o wiele większą niewrażliwość na zmieniającą się temperaturę. Poliwęglan jest nieco lżejszy niż szkło, co znacznie ułatwia montaż, jednakże mniej odporny na zarysowania. Ścianki prysznicowe szklane mogą zawierać specjalne powłoki, które pełnią funkcję ochronną – znacznie minimalizują pojawianie się wszelkich zabrudzeń (w tym zacieków), przyspieszają spływanie kropli wody. Szklane ścianki natryskowe lub te wykonane z trwałych i odpornych tworzyw można śmiało łączyć z brodzikami, a także stosować do budowy luksusowych natrysków z podłogowymi odpływami.

Ścianki prysznicowe

Ścianki natryskowe stanowią sposób na efektowne wykończenie prysznica, a co więcej niedużym kosztem. Dla wielu osób kabiny prysznicowe mogą okazać się zbyt dużym wydatkiem, wówczas świetną alternatywą są właśnie ścianki prysznicowe  natryskowe.  Oddzielają przestrzeń ze specjalnym natryskiem wody od pozostałej części łazienki. Takie rozwiązanie prezentuje się bardzo nowocześnie, a ponadto dobrze dopasowane do wyposażenia łazienki może stworzyć ciekawą stylistykę i niezwykły klimat. Najczęściej kupowane ścianki prysznicowe składają się ze szklanych tafli i metalowych uchwytów. Takie połączenie elementów pozwala na długo utrzymać czystość. W sklepie www.eplytki.pl mamy szeroki wybór ścianek natryskowych dostępnych w różnych rozmiarach (szerokości i wysokości) oraz rodzajach przeszkleń (szkło transparentne, przezroczyste, mleczne), wybór zależy od wielkości i aranżacji łazienki, a także od indywidualnych potrzeb i preferencji zamawiającego. Ścianki prysznicowe natryskowe mogą być wykorzystywane, jako forma wolnostojącego parawanu obok natrysku lub łączone z drzwiami prysznicowymi. Montowane są głównie po to, by zabezpieczyć wnętrze łazienki przed zalaniem wodą. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ścianek natryskowych, znajdujących się w ofercie sklepu www.eplytki.pl.