Drzwi prysznicowe

TEL:535015175

Kup produkty

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 97

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 97

Drzwi prysznicowe

Drzwi natryskowe, czyli inaczej drzwi prysznicowe są istotnym elementem całego układu. Warto wziąć to pod uwagę, ponieważ o funkcjonalności prysznica nie decydują tylko elementy wyposażenia takie jak bateria, deszczownica czy syfony odprowadzające wodę. W przypadku braku drzwi do prysznica woda prawdopodobnie rozchlapywałaby się po całej łazience, a właśnie tego chcemy uniknąć. Dobrej jakości drzwi prysznicowe są również wykonane z solidnych i odpornych na zużycie materiałów. Muszą wytrzymać regularne otwieranie i zamykanie, a także zapewnić bezpieczeństwo każdemu, kto korzysta z prysznica. Właśnie z tego powodu warto wybierać drzwi natryskowe znanych i cenionych producentów, którzy stosują wytrzymałe komponenty, służące niezawodnie przez wiele lat. Wśród dostępnych rodzajów drzwi natryskowych są przede wszystkim drzwi uchylne, działające na zasadzie zawiasów – jak klasyczne drzwi, drzwi rozsuwane, które przesuwa się wzdłuż ściany prysznica po specjalnej prowadnicy oraz drzwi złożone z kilku elementów, składających się w trakcie otwierania.

Drzwi prysznicowe

Drzwi prysznicowe stanowią doskonałe rozwiązanie, pozwalające wydzielić w łazience strefę prysznica. Są estetyczne, funkcjonalne, łatwe w montażu, wprowadzają do pomieszczenia wyjątkowy klimat oraz pozwalają zachować prywatność. Poza tym chronią podłogę przed zalaniem podczas kąpieli, co stanowi jedną z największych ich zalet. Drzwi prysznicowe występują w wielu wariantach kolorystycznych, rozmiarach i rodzajach, a to wszystko po to, by pasowały do wielkości, projektu i wielkości łazienki. Ogromną zaletą jest to, że drzwi prysznicowe można profilować wraz ze ściankami prysznicowymi, co umożliwia stworzenie kabiny prysznicowej na wymiar, a także zgodnie z własnymi preferencjami. Drzwi natryskowe to inaczej drzwi prysznicowe, które stanowią istotny element całej kompozycji. Z uwagi na to, warto przy zakupie wziąć pod uwagę wszystkie elementy wyposażenia, takie jak:  baterię, syfony (odprowadzające wodę), czy też deszczownicę. 

Drzwi prysznicowe

Drzwi natryskowe można wykorzystać w formie uzupełnienia wcześniej przygotowanej wnęki prysznicowej  w łazience. Powinny być one komfortowe i bezpieczne dla domowników, w szczególności dla dzieci i osób starszych. Wysokiej jakości drzwi prysznicowe natryskowe wykonywane są z solidnych, trwałych i odpornych na zniszczenia materiałów. Przede wszystkim powinny one wytrzymać ciągłe otwieranie i zamykanie oraz gwarantować wysoki poziom bezpieczeństwa każdemu, kto skorzysta z kąpieli. To właśnie dlatego warto wybrać drzwi natryskowe pochodzące od znanych i cenionych producentów, którzy wykorzystują wytrzymałe komponenty, które są niezawodne i sprawdzają się przez wiele lat. W sklepie www.eplytki.pl znajdziesz szeroki wybór rodzajów drzwi natryskowych, m.in. drzwi uchylne, które działają na zasadzie zawiasów. Tak jak klasyczne drzwi, drzwi rozsuwane, przesuwa się wzdłuż ściany prysznica po specjalnej szynie. Szukasz wysokiej jakości drzwi natryskowych prysznicowych? Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy! Zapraszamy do kontaktu!