Kabiny półokrągłe

TEL:535015175

Kup produkty

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 83

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 83

Kabiny półokrągłe

Kabiny półokrągłe są popularnym rozwiązaniem, które wybiera naprawdę duża część osób projektujących łazienkę. To bez wątpienia opcja zarazem elegancka, praktyczna i funkcjonalna. Warto podkreślić, że kabiny półokrągłe z pewnością są jedną z bezpieczniejszych form kabin prysznicowych. W większości przypadków wyposażone są w drzwi przesuwane wzdłuż specjalnej szyny wewnątrz kabiny, co niemalże do zera eliminuje ryzyko ich uszkodzenia. Dostępne są również modele z parą wąskich drzwi, które otwierają się zarówno na zewnątrz, jak i do wewnątrz. Półokrągły kształt sprawia, że w środku jest wystarczająco dużo miejsca do kąpieli i nie stanowi to najmniejszego problemu.

Kabiny półokrągłe - szyby

To wybór odpowiedni zarówno do mniejszych, jak i większych łazienek, więc zależy wyłącznie od indywidualnych preferencji. Szyby w kabinach półokrągłych mogą być wykonane ze szkła całkowicie przezroczystego lub mlecznego. Rama najczęściej jest w formie aluminiowej konstrukcji, co zapewnia łatwość w czyszczeniu i długotrwałym utrzymaniu czystości.Kabina półokrągła to niezwykle funkcjonalne rozwiązanie, które spotykane jest w coraz większej liczbie domowych łazienek. Sprawdza się szczególnie do łazienek urządzonych w stylu nowoczesnym i doskonale komponuje się z innowacyjnymi i niekonwencjonalnymi urządzeniami sanitarnymi i elementami wyposażenia łazienki.

Kabiny półokrągłe - funkcjonalność

Czym różnią się od pozostałych kabin oprócz wyglądu? Przede wszystkim funkcjonalnością – pracują na specjalnych szynach, dzięki którym system rozsuwany pozwala zaoszczędzić dużo miejsca. Zanim zdecydujemy się na konkretną kabinę półokrągłą, warto wziąć pod uwagę jej wykończenie i jakość materiałów, z których została wykonana. Każdego dnia z kabiny korzystają domownicy, w efekcie jest ona poddana wysokiej eksploatacji. Dlatego też warto zaopatrzyć się w taką, która wykonana została z solidnych materiałów i elementów wykończenia (uszczelek kabin) i systemu przesuwnego. Wówczas możemy mieć pewność, że kabina jest odporna na różnego rodzaju urazy mechaniczne i drzwi przesuwne nie uszkodzą się. W sklepie internetowym www.eplytki.pl dysponujemy szerokim asortymentem wielu różnych rodzajów kabin półokrągłych (z drzwiami przesuwnymi, z brodzikiem i bez, asymetrycznymi itd.).

Kabiny półokrągłe - materiały

Dostępne są modele z wąskimi drzwiami, otwierającymi się zarówno na zewnątrz, jak i do wewnątrz. Półokrągły kształt sprawia, że wewnątrz jest bardzo dużo miejsca na kąpiele i codzienną pielęgnację. Kabiny półokrągłe będą idealnie pasowały zarówno do mniejszych, jak i większych łazienek. Wybór konkretnej kabiny prysznicowej półokrągłej zależy tylko i wyłącznie od indywidualnych potrzeb, oczekiwań i preferencji. Szyby zastosowane w kabinach półokrągłych mogą być wykonane z wysokiej jakości szkła – przezroczystego lub mlecznego (zasłaniającego). Rama zazwyczaj występuje w formie aluminiowej konstrukcji, która gwarantuje łatwość w utrzymaniu czystości.  Kabiny prysznicowe półokrągłe z oferty sklepu www.eplytki.pl, to zdecydowanie produkty najwyższej jakości! Oferujemy produkty pochodzące od cenionych na rynku producentów. Kabiny półokrągłe dostępne są w różnych wariantach  rozmiarowych, wzorach i rodzajach.  Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. Masz pytania? Zadzwoń!