Deski sedesowe

 

Wybierz producenta

TEL:535015175

Kup produkty

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 32

Strona:
  1. 1
  2. 2

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 32

Strona:
  1. 1
  2. 2

Deski sedesowe na wyposażenie ceramiki

Deska sedesowa to ten element wyposażenia łazienki, bez którego sobie jej nie wyobrażamy. Jest absolutną podstawą, która znajduje się w każdej ubikacji. Deski sedesowe zapewniają komfort korzystania z toalety, dbają o większą higienę i zachowanie czystości oraz niewątpliwie przyczyniają się do zwiększenia estetyki pomieszczenia. W większości przypadków wybieramy deski toaletowe w kolorze białym. Jest to uniwersalne rozwiązanie, które pasuje do większości wystrojów oraz kojarzy się z czystością i higieną. Ostatecznie deskę sedesową dobieramy do kształtu i wielkości miski sedesowej, którą posiadamy.

Deski sedesowe - materiały

To właśnie te dwa wymiary będą decydujące w momencie wyboru odpowiedniego modelu deski sedesowej. Warto dokładnie sprawdzić wymiary muszli, aby uniknąć sytuacji, w której kupimy zbyt małą lub zbyt dużą deskę sedesową. Takie połączenie nie prezentuje się dobrze i nie zapewnia odpowiednich warunków użytkowania. Jest wiele tworzyw, z których produkowane są deski sedesowe. Najtańsze wykonuje się z twardego i podatnego na uszkodzenia plastiku. Warto zastanowić się nad nieco droższym, a lepszym produktem, który przez wiele lat zachowa swoje właściwości.

Deski sedesowe - higiena 

Deska sedesowa to podstawowy element wyposażenia każdej łazienki/toalety w mieszkaniu, domu lub miejscu publicznym. Gwarantuje ona komfortowe korzystanie z codziennej toalety, przy zachowaniu dużej higieny i intymności oraz zapewnia zwiększenie estetyki wnętrza. Zakrywa ona bowiem miskę WC. Najpopularniejszą deską sedesową jest ta w kolorze białym, gdyż pasuje do innych elementów ceramiki łazienkowej, tworząc estetyczną kompozycję, a także kojarzy się z czystością i wysoką higieną pomieszczenia. Przy zakupie deski sedesowej warto kierować się jej kształtem, rozmiarem (wielkością miski sedesowej), estetyką oraz materiałem, z której została wykonana. Dlatego też przed wyjściem do sklepu należy dokładnie zmierzyć muszlę, by uniknąć rozczarowania związanego z zakupem zbyt małej lub dużej deski, a także ewentualnych problemów z jej zwrotem.

Deski sedesowe - nowe funkcje

Deski sedesowe mogą być produkowane z wielu materiałów. Te najtańsze są tworzone z twardego i odpornego na pęknięcia plastiku. Jednakże nie są one tak trwałe, jak nieco droższe tworzywa, np. ceramika. Półokrągłe deski sprawdzą się jako element misek WC o delikatnych zaokrąglonych krawędziach, natomiast kwadratowe i prostokątne pasują do misek o podobnej strukturze. Istotną funkcją deski sedesowej jest  jej opadanie. Warto wybrać taką deskę sedesową, która wolno i stopniowo opada na miskę i nie wytwarza ogłuszającego hałasu.  Taka funkcja nie tylko zapewnia komfort dla uszu, ale również chroni przed potencjalnym zatrzaśnięciem palców, co niezwykle istotne jest przede wszystkim w domach, w których znajdują się małe dzieci.

Deski sedesowe - oferta

Deska sedesowa wolno opadająca wolno się eksploatuje, dzięki czemu można z niej korzystać przez wiele lat. Szukasz profesjonalnej deski sedesowej? Sprawdź koniecznie ofertę sklepu www.eplytki.pl! Dysponujemy deskami toaletowymi i bidetowymi w różnych wzorach, rozmiarach i kształtach od renomowanych producentów na rynku ceramiki łazienkowej. Szeroki wybór sprawia, że z pewnością każdy klient znajdzie coś dla siebie w naszym asortymencie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do składania zamówień. Nie wiesz, na jaką deskę się zdecydować? Pomożemy Ci!