Ceramika łazienkowa
  • ROZPOCZYNAM REMONT

Kompakty WC

TEL:535015175

Kup produkty

Ustaw kierunek malejący

15 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

15 produkt(ów)

Kompakty WC

Kompakty WC to jedno z najpopularniejszych rozwiązań, które spotykamy w toaletach. Jest to połączenie stojącego sedesu wraz z przytwierdzoną na stałe spłuczką. Takie rozwiązanie jest bardzo praktyczne, ekonomiczne i sprawdza się w większości toalet. Pozwala na znacznie prostszy i szybszy montaż oraz jest łatwiejsze i tańsze w eksploatacji. Ma to duży wpływ na cenę, która nie jest obojętna. Warto podkreślić, że kompakty WC są wykonywane z naprawdę solidnych i trwałych materiałów. Wytrzymują wieloletnie użytkowanie, a jednocześnie gwarantują łatwość utrzymania w czystości. Świadczy o tym również wieloletnia gwarancja, której udzielają praktycznie wszyscy producenci kompaktów WC.

Kompakty WC - estetyka

Osób preferujących zakup kompaktu WC nie ogranicza stylistyka lub niski wybór modeli. Tego rodzaju sedesy dostępne są w różnorodnych kształtach – począwszy od klasycznych, owalnych i opływowych, a na nowoczesnych i geometrycznych z wyraźnymi krawędziami skończywszy. Pozwala to na dopasowanie kompaktu WC do stylistyki wnętrza łazienki urządzonej w dowolnym stylu.Każda łazienka powinna być wyposażona w odpowiednią ceramikę łazienkową, a w tym w kompakty WC, które stanowią doskonałą opcję dla wszystkich tych osób, które nie chcą wybierać osobnych elementów. Kompakty WC są jednym z najczęściej wybieranych rozwiązań do łazienek w mieszkaniach, domach jednorodzinnych, budynkach użyteczności publicznej, a także w obiektach komercyjnych. Kompakt WC, to połączenie sedesu stojącego ze spłuczką na stałe do niego przymocowaną.

Kompakty WC - funkcjonalność

Sedes bezpośrednio połączony ze spłuczką jest idealnym rozwiązaniem do niewielkich pomieszczeń, gdyż pozwala zaoszczędzić wiele miejsca. Jest to bardzo funkcjonalne i ekonomiczne rozwiązanie i sprawdza się w większości toalet. Kompakty WC w bardzo łatwy i szybki sposób można zamontować w niemalże każdej łazience, co umożliwia o wiele prostszy i szybszy montaż. Są one tanie w eksploatacji, co ma wpływ na ich cenę. Ogromną zaletą jest to, iż kompakty WC tworzone są z solidnych i trwałych materiałów, dzięki czemu można z nich korzystać przez wiele lat. Nie tylko wytrzymują wieloletnie użytkowanie, ale również są łatwe w utrzymaniu czystości, co ma bardzo duży wpływ na ich estetykę.

Kompakty WC - stylistyka

W sklepie www.eplytki.pl znajdziesz szeroki wybór kompaktów WC od różnych producentów z wieloletnią gwarancją. Z pewnością dopasujesz je idealnie do aranżacji swojej łazienki, gdyż cechują się dużą uniwersalnością, funkcjonalnością i wysoką jakością wykonania. Sedesy dostępne w asortymencie naszego sklepu mają różnorodne kształty, np. klasyczne lub owalne, dzięki czemu każdy może wybrać odpowiedni dla swoich potrzeb, oczekiwań, preferencji, a także stylistyki wnętrza pomieszczenia.

Kompakty WC - komfort

Bardzo często polecanym modelem kompaktu WC (szczególnie do łazienek urządzonych w nowoczesnym stylu), są te ze specjalną deską wolnoopadającą. Dzięki wykorzystaniu specjalnych siłowników deska od WC zamyka się jednostajnym, płynnym ruchem, co pomaga uniknąć głośnego uderzenia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą urządzeń i akcesoriów do łazienki, w tym praktycznych i estetycznych kompaktów WC. Masz pytania? Zadzwoń!