Ceramika łazienkowa
  • ROZPOCZYNAM REMONT

Pisuary do łazienki

TEL:535015175

Kup produkty

Ustaw kierunek malejący

2 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

2 produkt(ów)

Pisuary do łazienki

Pisuary stanowią nieodzowny element męskich toalet w sklepach, galeriach handlowych, restauracjach czy urzędach. Jednak coraz więcej osób decyduje się na takie rozwiązanie we własnym domu, jeśli tylko dysponuje odpowiednią ilością wolnej przestrzeni. Główną zaletą pisuaru jest to, że uchodzi za o wiele bardziej higieniczną alternatywę dla sedesu. Najczęściej nie są zamknięte w kabinach oraz stosuje się w nich coraz popularniejsze automatyczne spłuczki, które sprawiają, że nie ma konieczności dotykania pokrytych nieczystościami elementów wyposażenia.

Pisuary do łazienki - różnorodność

Pisuary dzieli się przede wszystkim ze względu na sposób montażu – podwieszany lub stojący. W większości przypadków spotykamy się jednak z pisuarami podwieszanymi, montowanymi na specjalnym stelażu podtynkowym. To bezpieczne, wygodne i estetyczne rozwiązanie, które jednocześnie pozwala oszczędzać miejsce. Warto wiedzieć, że pisuary niekoniecznie muszą być białe i wykonane z ceramiki. W ofercie różnych producentów można odnaleźć propozycje z kolorowej ceramiki lub barwnych tworzyw sztucznych. Dostępne są również pisuary metalowe, które nie są tak praktyczne ze względu na trudności w utrzymaniu czystości.

Pisuary do łazienki - przeznaczenie

Pisuary to funkcjonalne urządzenia sanitarne, które stanowią zasadniczy element męskiej toalety i ceramiki łazienkowej.  Najczęściej spotykane są w hotelach, restauracjach, galeriach handlowych, urzędach, różnych punktach komercyjnych i obiektach użyteczności publicznej. Jednak w ostatnim czasie coraz więcej osób decyduje się na zakup pisuaru do własnej łazienki w mieszkaniu, czy też domu jednorodzinnym. Nic dziwnego, gdyż pisuar ma wiele zalet! Przede wszystkim korzystanie z niego jest bardziej komfortowe dla mężczyzn, niż ze zwykłej toalety. Jest również o wiele bardziej higieniczną alternatywą dla sedesu.

Pisuary do łazienki - oszczędności

Zazwyczaj pisuary nie są zamykane w kabinach i wykorzystuje się w nich automatyczną spłuczkę, dzięki czemu nie trzeba dotykać nieczystych elementów pisuaru. Takie rozwiązanie pozwala również zaoszczędzić czas szczególnie w licznych rodzinach. Ponadto nie marnuje się wody, gdyż do spłukiwania wystarczy jej nieduża ilość. Pisuary sprawdzają się szczególnie w łazienkach dla gości. Jest to niezwykle funkcjonalne rozwiązanie, które gwarantuje komfort, szybkie skorzystanie z toalety i łatwość utrzymania w czystości urządzenia. Pisuary to strzał w dziesiątkę, jeśli chodzi o publiczne toalety. Nie tylko nie zajmują miejsca i są łatwe w pielęgnacji, ale również dzięki nim nie tworzą się kolejki do toalety.

Pisuary do łazienki - rodzaje, oferta

Ze względu na coraz większą świadomość nowoczesnych stylów wnętrz, powstaje wiele modeli pisuarów, które będą doskonałym uzupełnieniem każdej aranżacji. Pisuary można podzielić ze względu na: sposób montowania (mogą być podwieszane i stojące). Zdecydowanie najczęściej spotkać można pisuary podwieszane, montowane na specjalnym stelażu podtynkowym. Jest to bardzo bezpieczne, komfortowe i estetyczne rozwiązanie, które umożliwia zaoszczędzenie dużej ilości miejsca. Pisuary najczęściej  wykonywane są z ceramiki, jednakże można znaleźć również te urządzenia wykonane z  zupełnie innego materiału. W sklepie www.eplytki.pl można znaleźć szeroki wybór pisuarów od renomowanych producentów.  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i składania zamówień. Masz pytania? Zadzwoń!