Ceramika łazienkowa
  • ROZPOCZYNAM REMONT

Przegrody pisuarowe

TEL:535015175

Kup produkty

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Przegrody pisuarowe

Przegrody pisuarowe to jeden z elementów wyposażenia męskich toalet w miejscach publicznych. Ich podstawowym zadaniem jest zapewnienie komfortu użytkownikom w trakcie korzystania z pisuaru. Najczęściej spotykane są w urzędach, szkołach, sklepach czy szpitalach lub przychodniach zdrowia. To prosta przesłona, która oddziela umieszczone obok siebie pisuary. Dzięki tak prostemu rozwiązaniu znacząco poprawia się komfort osób korzystających z pisuarów w publicznej toalecie, ponieważ mają zapewnione minimum prywatności.

Przegrody pisuarowe

Przegrody pisuarowe to obok pisuarów jeden z funkcjonalnych i popularnych elementów wyposażenia męskich toalet głównie spotykanych w miejscach publicznych. Do czego służą? Przede wszystkim ich funkcją jest zapewnienie prywatności i komfortu podczas korzystania z pisuaru. Przegrody pisuarowe montowane są między poszczególnymi pisuarami, co zapewnia maksymalną intymność podczas korzystania z toalety. Ich ogromną zaletą jest również wysoka estetyka, szybkość w montażu i łatwość w utrzymaniu czystości.

Przegrody pisuarowe

Urządzenia te najczęściej spotykane są w szkołach, sklepach, galeriach handlowych, szpitalach lub przychodniach zdrowia. To przede wszystkim idealne rozwiązanie do przestronnych łazienek publicznych, w których zlokalizowano więcej niż jeden pisuar lub mieści się on w miejscu wymagającym właściwej  osłony. Takie proste rozwiązanie znacznie poprawia komfort codziennego korzystania z pisuarów, szczególnie w miejscach publicznych, w których trudno o prywatność. Do tworzenia przegród pisuarowych wykorzystywane są zazwyczaj materiały takie jak do pisuarów i innych elementów ceramiki łazienkowej, dzięki czemu wszystko razem ładnie się prezentuje. Przegrody pisuarowe wykonane z ceramiki, to gwarancja wysokiej trwałości oraz łatwości w czyszczeniu i pielęgnowaniu, co pozwala zaoszczędzić czas i wysiłek.

Przegrody pisuarowe

Oprócz tego są one odporne na wilgoć, niskie i wysokie temperatury, trwałe i odporne na wszelkiego rodzaju zniszczenia, uszkodzenia mechaniczne i zarysowania. Profesjonalne przegrody pisuarowe charakteryzują się: dużą niezawodnością przy bardzo częstym stosowaniu, przemyślanym funkcjonalnym i estetycznym designem, łatwością montażu, czyszczenia i konserwacji. Szukasz wysokiej jakości przegród pisuarowych? Sprawdź ofertę sklepu internetowego www.eplytki.pl. Znajdziesz u nas szeroki wybór profesjonalnych urządzeń od różnych producentów, w tym ścianki pisuarowe z serii Nova Pro producenta Koło. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do składania zamówień. Masz pytania? Zadzwoń!