Baterie ścienne kuchenne

TEL:535015175

Kup produkty

Ustaw kierunek malejący

20 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

20 produkt(ów)

Baterie ścienne

Baterie ścienne są wykorzystywane nie tylko w prysznicach, jak mogłoby się wydawać. Baterie ścienne to funkcjonalne rozwiązanie, które znajduje zastosowanie także w kuchniach oraz łazienkach przy umywalkach i zlewozmywakach. Zwłaszcza w przypadku zlewozmywaków warto zastanowić się nad funkcjonalną baterią ścienną, która z pewnością poprawi komfort wykonywania różnych czynności z wykorzystaniem zlewozmywaka. Warto także przyjrzeć się ofercie baterii ściennych w przypadku, gdy bardzo cenimy estetykę wnętrza.Baterie ścienne to rozwiązanie, które kojarzy nam się typowo z łazienką. Najczęściej spotykamy je w prysznicach, stosunkowo często w wannach i niekiedy przy umywalkach. Czy znajdują zastosowanie w kuchni?

Baterie ścienne

W praktyce doskonale się tam odnajdują i mogę być niezwykle funkcjonalnym rozwiązaniem. Niestety ich popularność przy kuchennych zlewozmywakach nie stanowi nawet ułamka zastosowań w łazienkach. Warto jednak wziąć je pod uwagę w momencie, gdy projektujemy swoją kuchnię – od zera lub podczas generalnego remontu. Jakie są zalety baterii ściennych w kuchni? Przede wszystkim zyskujemy dodatkową przestrzeń przy zlewozmywaku. To ogromny plus w porównaniu do klasycznej stojącej baterii i doskonale zdaje sobie sprawę z tego każdy, kto na co dzień korzysta z takiego rozwiązania. Brak wystającego elementu z powierzchni zlewozmywaka pozwala na łatwiejsze zarządzanie przestrzenią, mycie dużych naczyń, lepsze wykorzystanie często ograniczonej powierzchni ociekacza. Baterie ścienne, jak sama nazwa wskazuje, przymocowane są bezpośrednio do ściany, pozostawiając dodatkową przestrzeń w obrębie zlewozmywaka.

Baterie ścienne

Ich cechą charakterystyczną jest dość długa wylewka, pozwalająca na bezproblemowe nalewanie wody w obrębie każdej komory bez względu na to, jak daleko jest odsunięta bateria. Kolejną zaletą jest fakt, że baterie ścienne prowadzą wylewkę dużo wyżej, więc znika powszechny problem nalewania wody do wysokich naczyń – dzbanków, czajników, dużych garnków czy flakonów. Baterie ścienne mogą naprawdę doskonale sprawdzić się w kuchni i warto wziąć je pod uwagę ze względu na ich praktyczny wymiar. Jeśli chcesz poznać pełną ofertę, to sprawdź asortyment naszego sklepu. Baterie ścienne dostępne są w wielu wariantach i modelach, abyś każdy mógł wybrać taki model, który najlepiej spełni jego oczekiwania zarówno w kwestii funkcjonalności, jak i wyglądu. Proponowane modele zróżnicowane są również cenowo – dostępne są modele tańsze i droższe, więc nikt nie powinien mieć problemu ze znalezieniem odpowiedniej baterii ściennej do swojej kuchni.