płytki ścienne do kuchni

TEL:535015175

Kup produkty

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 3217

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 3217

Płytki ścienne do kuchni są coraz bardziej popularne w naszym sklepie eplytki.pl.

Ludzie na całym świecie szukają funkcjonalnych, stylowych i trwałych płytek ściennych kuchni dla ich codziennych czynności życiowych. Kuchenne płytki ścienne są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości, ponieważ posiadają powłokę antyporowatą, która zapobiega wnikaniu brudu w pory ceramiki. Płytki ścienne do kuchni są dostępne w różnych kształtach, rozmiarach, wzorach i kolorach.

Kuchenne płytki ścienne są bardzo trwałe, dzięki temu, że są wykonane z wysokiej jakości materiałów ceramicznych, które czynią je odpornymi na wysokie temperatury i wilgoć.

Bez problemu można je stosować przy kuchenkach gazowych i płytach elektrycznych. Co więcej, płytki kuchenne nigdy nie zabarwią blatu kuchennego szkodliwymi substancjami chemicznymi. Kuchenne płytki ścienne w rzeczywistości zwiększą funkcjonalność Twojej kuchni. Ich właściwości antypoślizgowe zapobiegną rozlaniu się na nich wody i innych płynów, co jest częstym problemem w przypadku zwykłych blatów kuchennych.

Oferujemy szeroki wybór płytek ściennych do kuchni, dostępne w różnych stylach i kolorach.

płytki ścienne do kuchni

Możesz wybierać spośród gładkich płytek lub bardziej dekoracyjnych płytek, z wzorami takimi jak marmur, paski, kropki i wiele innych. Płytki nadają się na ściany za kuchenkami i do innych miejsc, w których występuje wilgoć. Stanowią idealne tło do wyeksponowania urządzeń kuchennych zamontowanych na ścianie.