Glazura

 

Wybierz producenta

TEL:535015175

Kup produkty

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 1544

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 1544

Glazura

Płytki wykonane z glazury znajdują swoje zastosowanie tylko w wykończeniach wnętrz. Wykazują one niemalże całkowitą odporność na pochłanianie wody, dlatego świetnie sprawdzają się podczas urządzania łazienek. Są one odporne na zabrudzenia i łatwe w czyszczeniu, co gwarantuje wysoki komfort ich użytkowania. Płytki z glazury występują w niemalże każdym wzorze i kolorze, co daje ogromne możliwości w projektowaniu wnętrz, a jedynym ograniczeniem, jeśli chodzi o ich wygląd, jest wyobraźnia klienta. Glazura jest świetnym wyborem podczas urządzania łazienek, ponieważ jest odporna nawet na wylane na nią detergenty.

Glazura - płytki na scianę

Jedynym minusem płytek wykonanych z glazury jest ich kruchość. Są one mało wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne, dlatego nie zaleca się stosowania ich na podłogach. Ta cecha płytek glazurowych sprawia, że są one używane niemalże tylko jako płytki ścienne. W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór płytek ściennych wykonanych z glazury, dzięki czemu każdy, nawet najbardziej wymagający klient znajdzie coś dla siebie

Duży wybór glazury do łazienki i do kuchni znajdziesz w naszym sklepie internetowym eplytki.pl. Mamy bogatą ofertę produktów najwyższej jakości, dzięki czemu każdy z pewnością znajdzie tu coś dla siebie.


Zalety stosowania płytek do łazienki i kuchni:

  • Jest to bardzo dobra izolacja termiczna
  • Przy ich układaniu można zastosować kilka wykończeń, np. polerowanie lub matową glazurę
  • Są odporne na działanie substancji chemicznych pochodzących z wody, co sprawia, że nadają się do łazienek czy kuchni
  • Łatwe w utrzymaniu
  • Nie ma ryzyka, że z czasem spuchną lub pękną
  • Niskie ceny.


Posiadamy szeroki wybór płytek do łazienki oraz do kuchni w naszym sklepie internetowym eplytki.pl.


Stosowanie płytek do łazienek i kuchni staje się z dnia na dzień coraz bardziej popularne. Są one bardzo praktyczne i łatwe w utrzymaniu. Warto również zaznaczyć, że posiadają dość dużą gamę kolorów i wykończeń, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Duży wybór płytek do łazienki i do kuchni znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym eplytki.pl. Posiadamy szeroką gamę produktów wysokiej jakości.

Płytki szkliwione są bardziej wrażliwe na ścieranie niż płytki nieszkliwione. Przy zakupie płytek szkliwionych należy uważać z używaniem ostrych narzędzi, gdyż mogą one bardzo łatwo zarysować powierzchnię.
Tania glazura w sklepie internetowym. Duży wybór płytek do łazienki i do kuchni znajdziecie Państwo w naszym sklepie internetowym eplytki.pl. Posiadamy szeroką gamę produktów wysokiej jakości, więc każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Glazurę do łazienek i kuchni można znaleźć w naszym sklepie eplytki.pl.

Popularnymi materiałami glazurniczymi są glazura szklana i glazura ceramiczna.
Płytki ceramiczne mają szerokie zastosowanie zarówno w łazienkach jak i kuchniach. Najczęściej spotykane są glazury, ale mogą być również nieszkliwione lub po prostu malowane. Właściwości termoizolacyjne glazury sprawiają, że nadają się ona doskonale do zastosowania jako podłoga zarówno zimą, jak i latem: ponieważ powierzchnia glazury odpycha wilgoć, jest mniej prawdopodobne, że wilgoć osiądzie na powierzchni i spowoduje szkody materialne w postaci wykwitów, szronu lub porostów glonów. Glazura może również poprawić bezpieczeństwo podczas chodzenia boso w pomieszczeniach zimą! W przypadku wanien z silnymi strumieniami wody glazura stanowi dodatkową ochronę przed zużyciem na skutek działania strumieni.

W każdej kuchni lub łazience glazura jset tym, co łączy je razem. Glazura może być używana do wielu celów, od układania backsplash'u za zlewem i do tworzenia unikalnych wzorów na podłodze. Glazura jest dostępna w szerokiej gamie stylów i kolorów, co zapewnia stylistyczną wyjątkowość, jakiej nie oferuje żaden inny materiał. Te unikalne cechy glazury w połączeniu z jej trwałością oznaczają, że płytki zawsze będą miały miejsce prawie wszędzie tam, gdzie będziesz planował remont.

Chociaż kiedyś glazura była używana tylko w łazienkach i kuchniach, teraz można ją zobaczyć w prawie każdym pomieszczeniu - nawet na zewnątrz. Dzieje się tak, ponieważ ogromna różnorodność płytek oznacza, że istnieje rodzaj lub styl odpowiedni do każdego celu, takiego jak podłoga lub okładzina ścienna. Glazura jest zdecydowanie najbardziej popularnym materiałem pokryciowym na całym świecie i nie bez powodu: Jest oae stosunkowo tania, łatwa w użyciu i odpowiednia zarówno do pomieszczeń wewnętrznych, jak i zewnętrznych, takich jak patia i ogrody.