Płytki dekoracyjne

 

Wybierz producenta

TEL:535015175

Kup produkty

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 986

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 986

Płytki dekoracyjne to świetny sposób na odświeżenie wnętrza bez konieczności generalnego remontu.


Duży wybór płytek podłogowych i ściennych znajdziesz w sklepie internetowym eplytki.pl. Możesz zdecydować się na klasyczne płytki ceramiczne, nowoczesne płytki gresowe lub betonowe, a także płytki imitujące drewno.
Płytki dekoracyjne, znane również jako płytki ścienne i podłogowe, są małymi płytkami, które są używane do pokrycia podłóg lub ścian. Mogą być szkliwione lub nieszkliwione. Ich zastosowanie ewoluowało z czasem, stając się ważnym elementem zarówno wystroju wnętrz budynków, jak i terenów zewnętrznych. Rynek płytek dekoracyjnych jest zdominowany przez producentów europejskich, przy czym Włochy są dominującym dostawcą płytek ceramicznych, a następnie Hiszpania, Portugalia i Turcja. Szacuje się, że około 70% wszystkich płytek ceramicznych sprzedawanych w Europie pochodzi z tych krajów, chociaż ostatnio na scenie pojawili się nowi gracze, w szczególności Chiny, które stały się głównym producentem tego produktu. Jednak nawet pomimo konkurencji cenowej przedsiębiorstwa w Europie pozostają bardzo konkurencyjne.


Dobrze dobrane płytki dekoracyjne podkreślają urodę każdego pomieszczenia i nadają mu indywidualny charakter. Sklep eplytki.pl oferuje szeroki wybór płytek dekoracyjnych podłogowych i ściennych.


Nasz sklep posiada w swojej ofercie różnorodne płytki dekoracyjne, w tym klasyczne dekory ceramiczne, nowoczesne gresy czy płytki betonowe.
Dla tych, którzy lubią prostotę i naturalny wygląd polecamy naturalne płytki dekoracyjne. Będą one doskonale pasować zarówno do wnętrz nowoczesnych, jak i tych z rustykalnymi akcentami. Do najpopularniejszych rodzajów podłogowych płytek dekoracyjnych należą: betonowe płytki dekoracyjne; płytki granitowe; ceramika z imitacją marmuru; dekory drewnopodobne.
Do najnowszych trendów w aranżacji wnętrz należą również połysk i matowe wykończenia płytek dekoracyjnych oraz ich połączenia z innymi materiałami (np. matowa biel z drewnem)