Terakota

 

Wybierz producenta

TEL:535015175

Kup produkty

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 176

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 176

Terakota

Terakota jest materiałem mniej kruchym i znacznie bardziej odpornym na uszkodzenia mechaniczne od glazury. Dzięki tym cechom może być z powodzeniem używana do wykańczania podłóg oraz innych powierzchni narażonych na dużą eksploatację. Płytki podłogowe wykonane z terakoty oprócz swojej niezwykle dużej odporności, wykazują także wyjątkowo niską nasiąkliwość. Dzięki temu sprawdzają się świetnie w miejscach, w których są narażone na stałe oddziaływanie wilgoci, takich jak kuchnia czy łazienka. Nadmiar wilgoci nie pozostawia na płytkach brzydkich plam i nie powoduje spadku ich trwałości.

Terakota - płytki na podłogę

Płytki z terakoty są łatwe w czyszczeniu i są odporne na powstawanie zabrudzeń. Występują także płytki z terakoty w wersji mrozoodpornej, która doskonale sprawdzi się wykorzystana na zewnątrz, na przykład do wykończenia altanek, tarasów czy balkonów. Płytki z terakoty przyciągają także swoją szeroką gamą wzorów i kolorów, ponieważ dzięki swojej różnorodności wpisują się w różne upodobania, nawet najbardziej wymagających klientów.

eplytki.pl - Jesteśmy jednym z wiodących sklepów internetowych z terakotą.


Oferujemy duży wybór terakoty na podłogę oraz terakoty drewnopodobnej. Nasze produkty cechuje najwyższa jakość, a także atrakcyjna cena. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszego sklepu. Zapraszamy!


Podłoga z terakoty to gorący trend w świecie aranżacji wnętrz.


Oferuje ona wiele korzyści, takich jak wspaniały wygląd, wszechstronność i łatwość użytkowania. Ponieważ jest wykonana z materiałów neutralnych, płytki terakotowe nie uwalniają niepożądanych zapachów i innych substancji drażniących do Twojego domu. Podłogi z terakoty mogą być stosowane wewnątrz pomieszczeń lub na zewnątrz. Jest to bardzo trwały materiał i nadaje się zarówno do użytku mieszkalnego, jak i komercyjnego.

Żywotność dobrze wykonanej płytki terakotowej może wynosić do 50 lat. W przeciwieństwie do innych materiałów podłogowych, terakota składa się z naturalnych materiałów, które były używane od czasów starożytnych na całym świecie jako budulec.
Ponadto, jeśli decydując się na ułożenie podłogi z terakoty w swoim domu, zapewnisz zdrowe środowisko dla swojej rodziny.
Terakota jest wykonana z naturalnych materiałów, a proces jej produkcji jest przyjazny dla środowiska. Podłoga z terakoty może być układana na każdym rodzaju podłoża - betonie, piasku lub podsypce z zaprawy.
Chcesz zainwestować w podłogę z terakoty, ale nie wiesz od czego zacząć?
Warto zacząć od terakoty drewnopodobnej , jeśli szukasz szerokiej gamy produktów. Jak sama nazwa wskazuje, płytki mają wzór drewnopodobny, który wygląda jak prawdziwe drewno.