Brąz Cerrad płytki na balkon, na taras

TEL:535015175

Kup produkty

Ustaw kierunek malejący

5 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

5 produkt(ów)

Zobacz płytki na balkon, taras oraz schody z kolekcji Brąz producenta płytek Cerrad

Oferujemy płytki ścienne i podłogowe, płytki gresowe, glazurę i dekoracje

Kup u nas najtaniej

Płytki z kolekcji Brąz, producenta Cerrad przeznaczone na schody, płytki odpowiednie są również na balkony i tarasy. Są dostępne są w ciekawym brązowym kolorze. Dobrze komponują się z rustykalnymi wnętrzami. Są to płytki pierwszego gatunku. Wszystkie mają antypoślizgowość, co oznacza bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa na mokrych powierzchniach. Płytki posiadają zaokrąglone krawędzie, co zabezpiecza przed urazami, a jednocześnie zapewnia antypoślizgowość dla osób wchodzących i schodzących po schodach lub innych miejscach, w których zostaną ułożone.
Kolekcja Brąz Cerrad jest bardzo atrakcyjna, ponieważ jej cena pasuje do każdego budżetu i może być stosowana w dowolnym miejscu w domu. Ceramika jest materiałem szeroko stosowanym w Polsce i jest znana ze swojej jakości. Ma doskonałe właściwości odporności na ścieranie i wysoką trwałość.
Kolekcja Brown od Cerrad może być łączona z innymi kolorami lub wzorami w domu, dając Ci możliwość zaprojektowania własnego stylu w każdym pomieszczeniu, zgodnie z Twoim gustem.