Apenino Cerrad na balkon, na taras, schody

TEL:535015175

Kup produkty

Ustaw kierunek malejący

2 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

2 produkt(ów)

Zobacz płytki na balkon, taras oraz schody z kolekcji Apenino producenta płytek Cerrad

Oferujemy płytki ścienne i podłogowe, płytki gresowe, glazurę i dekoracje

Kup u nas najtaniej

Kolekcja Apenino producenta Cerrad płytki na schody i tarasy z ryflowaniem w jasnych odcieniach przypominających beton. Są to płytki antypoślizgowe i mrozoodporne. Kolekcja Apenino Cerrad dostępna jest w dziesięciu różnych odcieniach betonu, od czystej bieli do ciemnego. Do użytku wewnątrz pomieszczeń.
Zewnętrzne płytki na schody i tarasy, antypoślizgowe i mrozoodporne. Kolekcja Apenino Cerrad w nowoczesnych odcieniach betonu z ryflowaniami na powierzchni. Kombinacja białych (jasnych) odcieni jest odpowiednia do domów letnich, natomiast ciemniejsze odcienie przeznaczone są do domków zimowych. Do stosowania wewnątrz pomieszczeń. Kolekcja Apenino marki Cerrad Płytki schodowe na schody i tarasy ze żłobieniami w jasnych odcieniach przypominających beton. Są to płytki antypoślizgowe i mrozoodporne. Kolekcja Apenino Cerrad dostępna jest w dziesięciu różnych odcieniach betonu, od czystej bieli do ciemnej szarości.
Stopnice produkowane są z wysokiej jakości gresu ceramicznego. Są mrozoodporne trwałe. Płytki nadają się do wnętrz w stylu nowoczesnym. Można je łączyć z różnymi stylami - rustykalnym lub minimalistycznym, tworząc specyficzne akcenty w aranżacji wnętrza. Firma Cerrad to rzetelny europejski producent, który ceni sobie środowisko naturalne. Ich produkty powstają z naturalnych materiałów, bez szkodliwych emisji do atmosfery podczas produkcji i przetwarzania surowców. Dzięki zastosowaniu najnowszych osiągnięć technologicznych Cerrad zapewnia swoim produktom doskonałe właściwości wraz z ekologicznością, które spełniają przepisy ochrony środowiska na całym świecie.