Montego Cerrad płytki na balkon taras schody

TEL:535015175

Kup produkty

Ustaw kierunek malejący

12 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

12 produkt(ów)

Zobacz płytki na taras, balkon oraz schody z kolekcji Montego producenta płytek Cerrad

Oferujemy płytki ścienne i podłogowe, płytki gresowe, glazurę i dekoracje

Kup u nas najtaniej

Płytki Montego marki Cerrad to antypoślizgowe i mrozoodporne płytki schodowe przeznaczone do wnętrz i na zewnątrz. Ceramika ta, popularna w krajach skandynawskich, ma szary kolor z ryflowanymi krawędziami. Płytki schodowe dostępne są w różnych rozmiarach, które pasują zarówno do wnętrz, jak i na zewnątrz, dzięki czemu można je stosować na schodach lub tarasach.
Ponieważ kolekcja Montego Cerrad wykonana jest z wysokiej jakości materiału, jest odporna na działanie wody i czynników środowiskowych, takich jak ekstremalne temperatury. Materiał ten jest również łatwy w utrzymaniu - wystarczy go wyczyścić szmatką, gdy ulegnie zabrudzeniu lub zużyciu pod wpływem warunków zewnętrznych.
Płytki Cerrad Monetgo są odporne na zużycie, nie ulegają zniszczeniu, nawet w warunkach zewnętrznych, gdzie panują trudne warunki atmosferyczne. Są łatwe w montażu i można je łączyć z innymi rodzajami ceramiki - np. z podobnymi płytkami firmy Cerrad.
Ten rodzaj ceramiki jest często stosowany w krajach skandynawskich i zazwyczaj znajduje się na klatkach schodowych i tarasach, które wymagają trwałego rozwiązania podłogowego. Montego Cerrad prosty styl, który będzie dobrze wyglądał w większości pomieszczeń w domu lub budynku, zwłaszcza jeśli preferujesz neutralne kolory. Szary ton ceramiki pozwala im dobrze komponować się z istniejącymi schematami kolorów lub dobrze dopasować się do nowych dodatków, takich jak oprawy okienne lub oprawy oświetleniowe.
Płytki z kolekcji Montego Cerrad oferują zarówno komfort i bezpieczeństwo podczas chodzenia po nich, ponieważ posiadają ryfle na ich powierzchni, które zapewniają przyczepność podczas chodzenia nawet w trudnych warunkach.