Batista Cerrad na balkon, na taras, schody

TEL:535015175

Kup produkty

Ustaw kierunek malejący

4 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

4 produkt(ów)

Zobacz płytki na balkon, taras oraz schody z kolekcji Batista producenta płytek Cerrad

Oferujemy płytki ścienne i podłogowe, płytki gresowe, glazurę i dekoracje

Kup u nas najtaniej

Kolekcja Batista producenta Cerrad to kolekcja płytek na schody. Są to płytki stopnicowe z ryflowaniem, na schody i tarasy. Wykonane są z dużych elementów ceramicznych, dzięki czemu wytrzymują duże ciężary. Te nowocześnie zaprojektowane płytki posiadają profil tłoczenia, dzięki czemu są antypoślizgowe i mrozoodporne. Występują w jasnych odcieniach przypominających beton, ale także w innych stonowanych tonacjach, które pasują do nowoczesnych wnętrz, jak również na zewnątrz, gdzie słońce wybiela kolory wszelkich materiałów użytych do pokrycia podłóg czy ścian.
Stopnie z płytek Batista marki Cerrad doskonale komponują się z wnętrzami urządzonymi w stylu nowoczesnym, głównie o jasnych barwach, takich jak biel czy beż oraz z jaśniejszymi akcentami, które tworzą punkty centralne w całym wnętrzu .
Nadają się również na schody zewnętrzne. Ich antypoślizgowa powierzchnia chroni nasze stopy przed urazami podczas chodzenia na zewnątrz, nawet podczas deszczowej pogody. Płytki te wykonane są z wysokiej jakości naturalnych materiałów.