Gobi Cerrad płytki na balkon, na taras

TEL:535015175

Kup produkty

Ustaw kierunek malejący

6 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

6 produkt(ów)

Zobacz płytki na balkon, taras oraz schody z kolekcji Gobi producenta płytek Cerrad

Oferujemy płytki ścienne i podłogowe, płytki gresowe, glazurę i dekoracje

Kup u nas najtaniej

Płytki ceramiczne z kolekcji Gobi Cerrad na schody to doskonały wybór, ponieważ nadają się do każdej instalacji. Można je łączyć z wnętrzami rustykalnymi, a paleta barw Cerrad sprawia, że pasują do wielu różnych stylów. Cerrad przygotował kolekcje płytek na schody Gobi, które nadają się zarówno do wnętrz, jak i na zewnątrz. Mają głęboki jasnobeżowy i stanowią idealne rozwiązanie na schody w Państwa domu.
Płytki z kolekcji Gobi Cerrad wykazuje dużą wytrzymałość na czynniki atmosferyczne, wysoką odporność chemiczną. Charakteryzuje się również antypoślizgową powierzchnią (nie pozwala na utrzymywanie się na niej wody). Płytki szkliwione są w bardzo wysokiej temperaturze, dzięki czemu ich kolor jest niezwykle trwały.
Kolekcja płytek Gobi Cerrad na schody nadaje się nie tylko do stosowania wewnątrz domów, ale również do układania na balkonach czy tarasach. Paleta barw tych płytek pozwoli na łączenie ich z wieloma różnymi typami wnętrz rustykalnych. Są bardzo łatwe w montażu dzięki dużej stabilności wymiarowej. Płytki idealnie wpasowują się w każdą przestrzeń.