Vals Stargres Płytki do salonu

Zobacz aranżacje

TEL:535015175

Kup produkty

Ustaw kierunek malejący

1 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

1 produkt(ów)

Zobacz płytki do salonu z kolekcji Vals producenta płytek Stargres

Oferujemy płytki ścienne i podłogowe, płytki gresowe, glazurę i dekoracje

Kup u nas najtaniej

Płytki z kolekcji Vals od producenta Stargres to wysokiej jakości ceramiczne płytki podłogowe w stylu betonu.
Dzięki temu stały się ostatnio bardzo popularne. Producent Stargres spodziewa się, że kolekcja Vals szczególnie przypadnie do gustu wszystkim klientom, którzy cenią sobie produkty wykonane z największą dbałością o szczegóły.
Nazwa Vals pochodzi od francuskiego słowa oznaczającego beton. Jeszcze zanim stały się popularne w prywatnych domach, tego typu płytki były często wykorzystywane przez architektów w budynkach użyteczności publicznej.
Są to płytki produkowane przed firmę Stargres. To właśnie dlatego mają swój charakter, urok i niepowtarzalność. Dzięki temu każda płytka może nosić indywidualne znaki, więc nie ma szans na identyczną podłogę. W końcu każdy produkt jest inny od pozostałych!
Co wyróżnia te płytki ponad wszystkie inne?
Producent Stargres poleca je szczególnie do tworzenia oryginalnych aranżacji wnętrz w domach prywatnych, gdzie każde pomieszczenie ma swój własny styl i klimat.
Oczywiście, można je stosować również w miejscu pracy, ponieważ doskonale przypominają beton.
Stylowy wygląd, przyjemna w dotyku powierzchnia oraz wytrzymałość płytek z kolekcji Vals sprawia, że stanowią one godną konkurencję dla posadzek z kamienia naturalnego. Płytki z kolekcji Stargres to doskonały wybór dla wszystkich, którzy cenią sobie piękno w codziennym życiu.