Spectre Stargres Płytki do salonu

TEL:535015175

Kup produkty

Ustaw kierunek malejący

1 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

1 produkt(ów)

Zobacz płytki do salonu z kolekcji Spectre producenta płytek Stargres

Oferujemy płytki ścienne i podłogowe, płytki gresowe, glazurę i dekoracje

Kup u nas najtaniej

Kolekcja Spectre Stargres obejmuje płytki podłogowe o nowoczesnym ciemnym industrialnym wyglądzie, gdzie kolory wahają się od jasnoszarego do antracytowego. Są one połączone ze sobą w taki sposób, że wzór jest kontynuowany na kilku płytkach. W ten sposób można samemu stworzyć ekskluzywny wzór.
Spectre to produkt firmy Stargres, produkującej płytki podłogowe z gresu . Nadają się na podłogę w łazience, kuchni, ale także w salonie. Ciemny, industrialny wygląd płytek sprawia, że są one dobrym wyborem, jeśli chcemy nadać swojemu domowi bardziej nowoczesny wygląd. W kolekcji Spectre Stargres znajdują się zarówno płytki podłogowe kwadratowe, jak i kwadratowe.
Materiał użyty do produkcji to wypalany gres, dzięki czemu jest bardzo wytrzymały na ścieranie, wilgoć i środki czyszczące. Proces wypalania nadaje mu również zwiększoną odporność na uszkodzenia spowodowane mrozem. Płytki podłogowe Spectre Stargres dostępne są w kilku kolorach; gama kolorystyczna sięga od jasnoszarego do czarnego. Dzięki swojemu ciemnemu, industrialnemu wyglądowi płytki mogą być stosowane zarówno w łazience, kuchni jak i salonie.