Pure Stargres Płytki do salonu

Zobacz aranżacje

TEL:535015175

Kup produkty

Ustaw kierunek malejący

5 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

5 produkt(ów)

Zobacz płytki do salonu z kolekcji Pure producenta płytek Stargres

Oferujemy płytki ścienne i podłogowe, płytki gresowe, glazurę i dekoracje

Kup u nas najtaniej

Płytki z tej kolekcji przypominają kamień i beton. Płytki są gładkie, matowe, antypoślizgowe, idealne na podłogi w salonie.Zapraszamy do sklepu eplytki.pl

Powierzchnia płytek jest odporna na zabrudzenia. Dzięki temu można je czyścić wilgotną szmatką, co ułatwia utrzymanie podłogi w stałej czystości. Dodatkowym atutem jest to, że płytki nadają się do montażu na systemie ogrzewania podłogowego, gdyż zachowują swój kształt nawet pod wpływem wysokich temperatur (+80°C). Dodatkowo, dzięki swojej wadze, bezpośrednio pod płytką można zamontować system odprowadzania wody, co pozwala na utrzymanie łazienki w czystości przez cały czas.W skład kolekcji wchodzi 15 kolorów. Płytki mają wysokość zaledwie 30 mm, co pozwala na stworzenie "lekkiego" wyglądu pomieszczenia. Paleta barw oparta jest na neutralnych odcieniach, które będą pasować do niemal każdego stylu i wystroju.

Płytki z tej kolekcji mogą być stosowane w salonach czy kuchniach. Sprawdzą się jednak również w innych typach pomieszczeń, takich jak sypialnie, łazienki - jeśli posiadamy ogrzewanie podłogowe - gabinety, jadalnie itp.

Pure Kolekcja podłogowych płytek ceramicznych Stargres Pure to ponadczasowe wzornictwo, które nada Twojemu domowi niepowtarzalny charakter. Ciepłe kolory płytek z kolekcji Stargres Pure tworzą atrakcyjny kontrast z chłodem kamienia czy betonu, dzięki czemu doskonale sprawdzą się na podłogach w salonie. Płytki są antypoślizgowe i idealnie nadają się do pomieszczeń o większym natężeniu ruchu.