Stelaże podtynkowe do umywalki

TEL:535015175

Kup produkty

Ustaw kierunek malejący

2 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

2 produkt(ów)

Stelaże podtynkowe do umywalki

Stelaże umywalkowe są niezbędne wszędzie tam, gdzie chcemy zamontować umywalkę bezpośrednio do ściany bez żadnej podpory. W takiej sytuacji konieczne jest wykorzystanie odpowiedniego stelaża umywalkowego, który zapewni konstrukcji wytrzymałość i bezpieczeństwo użytkowania. Należy pamiętać, że stelaż umywalkowy musi utrzymać odpowiedni ciężar – zarówno samej umywalki, jak i zamontowanego wyposażenia i ewentualnego dodatkowe obciążenia – na przykład, gdy ktoś się o nią oprze. Warto także nadmienić, że umywalki zamontowane na stelażach podtynkowych prezentują się bardzo efektywnie i pozwalają oszczędzić dużo miejsca, co jest istotne zwłaszcza w niewielkich łazienkach.

Stelaże podtynkowe do umywalki - nowoczesny trend

Umywalka to podstawowy element wyposażenia każdej łazienki. Służy przede wszystkim do mycia rąk i twarzy, ale można ją wykorzystywać np. do prania drobnych ubrań. Składa się zazwyczaj z płytkiego naczynia oraz powierzchni odkładczej. Zazwyczaj tworzona jest z ceramiki. Sporadycznie ze szkła, stali nierdzewnej, kamienia naturalnego, czy też tworzywa sztucznego. W dolnym fragmencie umiejscowiony jest specjalny otwór odpływowy wraz z otworem przelewowym. Każda umywalka zawiera specjalną baterię umywalkową. Umywalki mogą być symetryczne, asymetryczne, ze specjalnym otworem, bez niego, z przelewem, bez przelewu, a także te, które mają specjalne przystosowanie do montażu np. na szafce (umywalki meblowe). W ostatnim czasie coraz bardziej popularne są umywalki ze stelażem podtynkowym.

Stelaże podtynkowe do umywalki - estetyka

Stelaż umywalkowy to funkcjonalne rozwiązanie, które sprawdzi się wówczas, gdy chcemy, by umywalka zamontowana była bezpośrednio do ściany bez żadnej podpory. Ma to wiele plusów! Przede wszystkim daje ogromne możliwości aranżacyjne, bez konieczności stosowania dodatkowych mebli. Takie rozwiązanie optycznie powiększa pomieszczenie, sprzyja w utrzymaniu czystości i gwarantuje dodatkowe miejsce na przechowywanie różnych przedmiotów. Stelaż umywalkowy podtynkowy daje możliwość ukrycia różnych mocowań i elementów, dzięki czemu można zagospodarować nawet niedużą przestrzeń w łazience, a przede wszystkim nadaje konstrukcji trwałość, dużą wytrzymałość i bezpieczeństwo podczas korzystania z umywalki.

Stelaże podtynkowe do umywalki - oszczcędność przestrzeni

Warto wspomnieć o tym, że stelaż umywalkowy musi utrzymać ciężar samej umywalki, zamontowanego wyposażenia oraz ewentualnego dodatkowego obciążenia. Warto też pamiętać o tym, że umywalka zamontowana na specjalnym stelażu podtynkowym wygląda bardzo estetycznie i pozwala na zaoszczędzenie dużej ilości miejsca, co ważne jest przede wszystkim w niedużych łazienkach. W sklepie internetowym www.eplytki.pl znajdziesz szeroki wybór stelaży umywalkowych, między innymi takie modele, jak: Geberit Duofix Basic (element montażowy), koło technic GT stelaż podtynkowy do umywalki, Roca Stelaż podtynkowy do umywalki oraz Grohe Rapid SL stelaż podtynkowy do umywalki do baterii jednootworowej. Zapraszamy do składania zamówień.