Stelaże podtynkowe do pisuaru

TEL:535015175

Kup produkty

Ustaw kierunek malejący

3 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

3 produkt(ów)

Stelaże podtynkowe do pisuaru

Stelaże pisuarowe to właściwie niezbędny element wyposażenia męskiej łazienki w większości miejsc publicznych, sklepów czy restauracji. Dzięki niemu możliwe jest zamontowanie pisuaru na ścianie, co jest rozwiązaniem wygodnym zarówno dla użytkownika, jak i osób sprzątających. Podwieszenie pisuaru na odpowiednim stelażu to także doskonałe rozwiązanie do niewielkich łazienek, ponieważ pozwala zaoszczędzić mnóstwo miejsca. Stelaże pisuarowe wykonywane są z wytrzymałych materiałów, które gwarantują stabilne zamontowanie i długotrwałą niezawodność.

Stelaże podtynkowe do pisuaru - funkcjonalność

Pisuar to urządzenie sanitarne, które umożliwia komfortowe oddawanie moczu w pozycji stojącej przez chłopców i mężczyzn. Zazwyczaj montowany jest na ścianie i wykonywany z materiałów ceramicznych, stali nierdzewnej, a także z tworzyw sztucznych. Istotnym elementem wyposażenia pisuaru jest spłuczka. Choć pisuary najczęściej montowane są w toaletach publicznych, to w ostatnim czasie coraz więcej osób decyduje się na ich montaż we własnym mieszkaniu i domu jednorodzinnym. Wiele osób korzystających z pisuarów uważa, że są one znacznie wygodniejsze i bardziej higieniczne niż muszle klozetowe. Ogromną zaletą posiadania pisuaru we własnym domu jest bardzo duża oszczędność wody w trakcie jej spłukiwania. Sprawdzi się przede wszystkim tam, gdzie mieszka wielu mężczyzn.

Stelaże podtynkowe do pisuaru - estetyka i higiena

Pisuar jest nie tylko bardzo ekonomicznym rozwiązaniem, ale również estetycznym, pod warunkiem, że dobrze i w sposób przemyślany go zamontujemy. Na rynku można znaleźć szeroką ofertę różnego rodzaju pisuarów, dzięki czemu każdy może dopasować to urządzenie do własnego wnętrza. Jednym z podstawowych elementów służących do zamontowania stelaża i podtrzymania jego konstrukcji jest stelaż pisuarowy. Dzięki niemu można zamontować pisuar na ścianie, co stanowi bardzo komfortowe rozwiązanie dla użytkownika i osoby sprzątającej. Umiejscowienie pisuaru na odpowiednim stelażu stanowi świetne rozwiązanie szczególnie w małych łazienkach.

Stelaże podtynkowe do pisuaru - oszczędność przestrzeni

Pozwala zaoszczędzić przestrzeń, którą można wykorzystać w bardziej praktyczny sposób. Inną bardzo ważną zaletą stelaży pisuarowych jest ich dźwiękoszczelność. Dzięki temu podczas korzystania ze spłuczki praktycznie niewyczuwalny jest dźwięk spływającej lub napełniającej się wody. Stelaże pisuarowe tworzone są z bardzo trwałych i wytrzymałych materiałów, gwarantujących stabilną konstrukcję. W sklepie www.eplytki.pl znajdziesz szeroki wybór stelaży pisuarowych, w tym takich modeli jak: Geberit Duofix Basic element montażowy do pisuaru, koło technic GT stelaż podtynkowy do pisuaru, roca stelaż podtynkowy do pisuaru z dopływem z tyłu, Grohe Rapid SL stelaż podtynkowy do pisuaru z elektroniką na podczerwień. Zapraszamy do składania zamówień.