Stelaże podtynkowe do bidetu

TEL:535015175

Kup produkty

Ustaw kierunek malejący

4 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

4 produkt(ów)

Stelaże podtynkowe do bidetu

Stelaże bidetowe to podstawowy element całej infrastruktury związanej z zamontowaniem bidetu. To właśnie na nim opiera się cały ciężar zarówno bidetu, jak i użytkownika oraz poszczególnych elementów układu hydraulicznego. Właśnie dlatego steleże bidetowe wykonane są z mocnych i odpornych materiałów, które gwarantują długotrwałą i bezproblemową użyteczność. Dobre stelaże bidetowe są skonstruowane w sposób, który pozwala na prosty montaż bidetu, czyli zawierają wszelkie niezbędne uchwyty, miejsca na przyłącza i specjalne wyprowadzenia do instalacji hydraulicznej.

Stelaże podtynkowe do bidetu - walory użytkowe

Bidet to funkcjonalne i komfortowe urządzenie sanitarne w łazience, które służy do podmywania się bez potrzeby całkowitego rozbierania się. Aktualnie można znaleźć na rynku wiele tego typu rozwiązań, w zależności od potrzeb użytkownika. Są to między innymi bidety stojące, wiszące, czy też specjalne baterie z rączką natrysku. Bidety umożliwiają łatwy dostęp do baterii, dzięki czemu w prosty sposób można kontrolować temperaturę wody, a także kierunek strumienia wody.

Stelaże podtynkowe do bidetu - higiena pomieszczeń

Dużą zaletą bidetów jest możliwość szybkiego skorzystania, odświeżenia się i zadbania o higienę bez konieczności wchodzenia pod prysznic. Szczególnie sprawdzą się dla osób starszych, kobiet w ciąży i osób z ograniczeniami ruchowymi. Ważnym elementem każdego bidetu jest stelaż bidetowy. Jest on bardzo często wykorzystywany w niedużych łazienkach, wymagających dodatkowego urządzenia sanitarnego. Stelaż ma za zadanie ukryć wszelkie wystające elementy służące do podłączenia bidetu (wszelkie instalacje hydrauliczne). Dzięki temu bidet prezentuje się tak, jakby był zamontowany bezpośrednio do ściany. Rozwiązanie to jest nie tylko estetyczne, ale również niezwykle funkcjonalne. Zapewnia wysoki komfort podczas korzystania z bidetu, daje ogromne możliwości aranżacyjne łazienki, a także pozwala zaoszczędzić dużo miejsca, dzięki czemu pomieszczenie wydaje się bardziej przestronne.

Stelaże podtynkowe do bidetu - wysoka jakość

Stelaż bidetowy to elementarna część związana z montowaniem obiektu. Nic dziwnego, gdyż to właśnie na nim opiera się całkowity ciężar bidetu, użytkownika i określonych elementów układu hydraulicznego. Dlatego podczas zakupu warto zdecydować się na stelaż bidetowy wykonany z mocnych, trwałych i odpornych materiałów, gwarantujących długotrwałą i bezproblemową funkcjonalność. Wysokiej jakości stelaż bidetowy jest skonstruowany w sposób pozwalający na prosty montaż bidetu, dzięki profesjonalnym uchwytom, specjalnej przestrzeni na przyłącza i specjalnym wyprowadzeniom do instalacji hydraulicznych. Stelaże bidetowe bardzo często stosowane są we wszelkich aranżacjach nowoczesnych. Jednak jest również możliwość wykorzystywania go w łazienkach w stylu tradycyjnym. W sklepie www.eplytki.pl można znaleźć szeroki wybór stelaży bidetowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i składania zamówień.