Baterie prysznicowe

TEL:535015175

Kup produkty

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 204

Ustaw kierunek malejący

1-24 z 204

Baterie prysznicowe

Baterie prysznicowe to ważny element wyposażenia łazienki, w której jest prysznic. Bateria w dużym stopniu odpowiada za estetykę, ale przede wszystkim decyduje o funkcjonalności prysznica. Istnieje kilka rodzajów baterii prysznicowych. Główny podział dotyczy sposobu montażu, ponieważ oferowane są modele podtynkowe, jak i natynkowe. Drugą kwestią jest wykorzystana technologia, która odpowiada za regulację temperatury wody. Najpopularniejsze są baterie prysznicowe klasyczne z ceramiczną głowicą, oparte o jedną dźwignię lub dwa kurki.

Baterie prysznicowe

Nowoczesnym rozwiązaniem są baterie prysznicowe z termostatem, które są wyposażonew system dokładnej regulacji temperatury wody oparty o termostat. Dzięki temu regulacja temperatury wody jest prosta i skuteczna, a nagłe spadki ciśnienia w układzie spowodowane na przykład poprzez odkręcenie wody w innym pomieszczeniu, nie powodują jej zmiany. Prysznic jest ostatnimi czasy częściej wybieranym rozwiązaniem od wanny. Jest to bowiem bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ nie jest konieczne napełnianie całej wanny wodą. Prysznic wydaje się także wyborem bardziej ekologicznym, gdyż pozwala na szybsze umycie się i zużycie mniejszej ilości wody. Wygoda użytkowania prysznica zależy przede wszystkim od rodzaju wybranej przez nas baterii prysznicowej.

Baterie prysznicowe

Baterie prysznicowe występują w różnych wariantach. Na rynku można spotkać na przykład baterie zwykłe, jak i baterie termostatyczne, które są nieco bardziej zaawansowane od tych pierwszych. Baterie prysznicowe charakteryzują się także dużym zróżnicowaniem wyglądu i ich działania. Można wybrać na przykład baterie jednouchwytowe, w których temperaturę i ciśnienie wody ustawia się za pomocą jednego uchwytu, oraz takie, które mają do tego celu na przykład dwa osobne pokrętła. W naszym sklepie internetowym możesz zakupić zarówno same baterie prysznicowe, jak i całe zestawy natryskowe lub zestawy z deszczownicą. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ wszystkie elementy będą już do siebie idealnie dopasowane stylistycznie, co sprawi, że prysznic będzie miał spójny i dopracowany wygląd.