Baterie bezdotykowe

TEL:535015175

Kup produkty

Ustaw kierunek malejący

5 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

5 produkt(ów)

Baterie bezdotykowe

Baterie bezdotykowe są nowoczesnym rozwiązaniem, które doskonale sprawdza się zarówno w domach, jak i toaletach w miejscach publicznych. Największą zaletą baterii bezdotykowych jest higiena korzystania i łatwość utrzymania ich w czystości. Brak potrzeby dotyku sprawia, że nieczystości nie przenoszą się między dłońmi a baterią. Nie mniej ważna jest ekologia, o którą również dbamy poprzez wykorzystanie baterii bezdotykowych. Dzięki temu woda płynie tylko wtedy, gdy jest potrzebna. To nowoczesne wyposażenie Twojego domu, które prezentuje się bardzo futurystycznie.

Baterie bezdotykowe

Baterie bezdotykowe to bezsprzecznie jedno z najbardziej wydajnych, ekologicznych, ekonomicznych i higienicznych rozwiązań tego typu na rynku. Kwestią podstawową jest właśnie możliwość zachowania znacznie wyższego poziomu higieny dzięki temu, że nie ma potrzeby dotykania żadnego elementu baterii. To poprzez ręczne odkręcanie i zakręcanie wody w tradycyjnych bateriach przenoszone są nieczystości z rąk na baterie i odwrotnie. Dzięki technologii zbliżeniowej baterie bezdotykowe ograniczają możliwość transportu zanieczyszczeń poprzez dotyk praktycznie do minimum. Kolejną ważną zaleta baterii bezdotykowych ekologia, którą można połączyć z ekonomią.

Baterie bezdotykowe

W tradycyjnych bateriach woda płynie od momentu odkręcenia do zakręcenia kurka, czyli w znacznym stopniu poza momentem, w którym naprawdę ją wykorzystujemy. Baterie bezdotykowe pozwalają ograniczać ilość zużywanej wody dzięki temu, że jest ona ściśle wydzielana – konkretna ilość wody po wykryciu ruchu lub ciągły strumień wyłącznie w momencie mycia rąk do czujnika. Takie rozwiązanie pozwala oszczędzać naprawdę ogromne ilości wody, co generuje oszczędności i ma pozytywny wpływ na aspekty ekologiczne. Baterie bezdotykowe doskonale sprawdzają się w miejscach użyteczności publicznej, czyli wszelkiego rodzaju szkołach, uczelniach, urzędach, szpitalach, restauracjach, kinach i teatrach czy ogromnych galeriach handlowych.