Baterie czasowe

TEL:535015175

Kup produkty

Ustaw kierunek malejący

3 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

3 produkt(ów)

Baterie czasowe

Baterie czasowe znajdują zastosowanie przede wszystkim w łazienkach publicznych. To doskonałe rozwiązanie do wykorzystania w restauracjach, barach lub sklepach. Dzięki zastosowanej technologii baterie czasowe mogą przynieść oszczędność wody sięgającą nawet 70%. Stylistyka baterii czasowych zwykle jest prosta i elegancka. Nie występują tu skomplikowane kształty lub zdobienia. Projekt baterii czasowych przewiduje wykorzystanie ich w miejscach o podwyższonym ryzyku uszkodzenia, więc są odpowiednio wytrzymałe, aby mogły służyć przez długie lata.

Baterie czasowe

Baterie czasowe to powszechnie stosowane rozwiązanie, do którego jesteśmy przyzwyczajeni we wszelkiego rodzaju łazienkach publicznych. Spotykamy je w szkołach i uczelniach, restauracjach, barach lub klubach oraz ogromnych galeriach handlowych. Głównym powodem ich stosowania jest aspekt ekonomiczny, ponieważ pozwalają oszczędzać ogromne ilości wody, co w przypadku nawet kilku tysięcy osób korzystających z toalet ma naprawdę wielkie znaczenie. Zasada działania baterii czasowej jest prosta – należy wcisnąć odpowiedni element baterii i skorzystać ze strumienia wody płynącego przez określony czas.

Baterie czasowe

Dzięki temu standardowy proces mycia rąk nie generuje wielu litrów zanieczyszczonej wody, która płynie przez cały czas, tylko jest ograniczony do dwóch lub trzech krótkich cykli, które w zupełności wystarczają do zachowania higieny. Warto zaznaczyć, że stylistyka baterii czasowych jest zwykle maksymalnie prosta, co sprawia, że pasują do każdego stylu, są eleganckie i minimalistyczne. Kolejnym aspektem jest fakt, że producenci doskonale zdają sobie sprawę, że baterie czasowe są umieszczane w miejscach mocno eksploatowanych, więc sam sposób ich wykonania i wykorzystane materiały mają odzwierciedlenie w długotrwałej bezawaryjności oraz trwałości tego rozwiązania.