Metalico Ceramstic Płytki łazienkowe

TEL:535015175

Kup produkty

Ustaw kierunek malejący

11 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

11 produkt(ów)

Zobacz płytki do łazienki z kolekcji Metalico producenta płytek Ceramstic

Ceramstic jest producentem dekoracyjnych płytek ceramicznych, które oferują elegancki i wyrafinowany wygląd dla wystroju wnętrz. Kolekcja Metalico obejmuje płytki ścienne wykonane z wysokiej jakości gresu, które posiadają geometryczne wzory 3D w kolorze srebrnym i złotym. Ta wyjątkowa kolekcja sprawi, że Państwa kuchnia, salon lub łazienka będą wyglądały luksusowo i z klasą.

Płytki mają powierzchnie przypominającą metal które dodają nowoczesnego i współczesnego akcentu do Państwa przestrzeni. Dzięki stylowemu wzornictwu, kolekcja Metalico od Ceramstic pomoże Państwu stworzyć eleganckie wnętrze, które jest idealne do każdego pomieszczenia w Państwa domu. Jeśli więc szukają Państwo dekoracyjnych płytek ściennych, które będą rzucać się w oczy, nie szukajcie dalej niż kolekcja Metalico firmy Ceramstic!

Niezależnie od tego, czy chcą Państwo unowocześnić swoją kuchnię, salon czy łazienkę, kolekcja płytek ceramicznych Metalico firmy Ceramstic z pewnością zrobi wrażenie. Wyposażone w wysokiej jakości gres z geometrycznymi wzorami 3D w kolorze srebrnym i złotym, płytki te oferują wyrafinowany i elegancki wygląd, który doskonale uzupełni każdy styl aranżacji wnętrz. Dzięki unikalnej powierzchni przypominającej metal i stylowemu wzornictwu, kolekcja Metalico ma wszystko, co potrzebne do osiągnięcia niepowtarzalnego stylu wnętrza.

Oferujemy płytki ścienne i podłogowe, płytki gresowe, glazurę i dekoracje

Kup u nas najtaniej