Espacio Ceramstic Płytki łazienkowe

Zobacz aranżacje

TEL:535015175

Kup produkty

Ustaw kierunek malejący

10 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

10 produkt(ów)

Zobacz płytki do łazienki z kolekcji Espacio producenta płytek Ceramstic

Kolekcja płytek ceramicznych Espacio to wysokiej jakości płytki, idealne do zastosowania w kuchniach, salonach i łazienkach. Ta dekoracyjna kolekcja płytek ściennych charakteryzuje się unikalnym stylem inspirowanym naturą, z motywami zielonych liści i tropikalnych zwierząt. Dzięki pięknym kolorom i fakturom, płytki z kolekcji Espacio są doskonałym wyborem, aby dodać Państwa domowi wizualnego zainteresowania i estetyki. Niezależnie od tego, czy chcą Państwo stworzyć jasny i radosny wygląd, czy bardziej stonowaną atmosferę, te atrakcyjne płytki ścienne z pewnością pomogą Państwu osiągnąć zamierzone cele estetyczne.

Kolekcja płytek ceramicznych Espacio charakteryzuje się unikalnymi wzorami inspirowanymi naturą. Liście i tropikalne zwierzęta na płytkach nadają kolekcji świeży i żywy wygląd. Mogą je Państwo wykorzystać do stworzenia ciekawych wzorów na swoich ścianach lub do zaakcentowania określonych obszarów w Państwa domu.

Te płytki gresowe są wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są trwałe i długowieczne. Są łatwe w czyszczeniu i utrzymaniu, i będą wyglądać świetnie przez długie lata. Niezależnie od tego, czy szukają Państwo sposobu na dodanie osobowości do swojego domu, czy po prostu chcą Państwo mieć atrakcyjne i funkcjonalne płytki ścienne, kolekcja Espacio jest doskonałym wyborem.

Oferujemy płytki ścienne i podłogowe, płytki gresowe, glazurę i dekoracje

Kup u nas najtaniej