Scratch Paradyż płytki na balkon, na taras

TEL:535015175

Kup produkty

Ustaw kierunek malejący

16 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

16 produkt(ów)

Zobacz płytki na taras i balkon z kolekcji Scratch producenta płytek Paradyż

Oferujemy płytki ścienne i podłogowe, płytki gresowe, glazurę i dekoracje

Kup u nas najtaniej

Paradyż Scratch to kolekcja niezwykle wysokiej jakości, produkowana przez firmę Paradyż, która jest jedną z najbardziej renomowanych firm w Polsce, produkującą płytki na schody i tarasy od 1994 roku.
Płytki Paradyż Scratch mają wiele zalet w stosunku do zwykłych płytek kamiennych czy ceramicznych: są antypoślizgowe, mrozoodporne, amortyzują wstrząsy - doskonale nadają się do miejsc narażonych na działanie promieni słonecznych, np. na tarasy, tarasy lub w pobliżu basenów; paradyż Scratch są także bardzo trwałe i długowieczne.
Płytki Paradyż Scratch dostępne są w kilku kolorach, każdy z nich jest inny dzięki unikalnej metodzie nadruku stosowanej przez Paradyż. Efekt na powierzchni tych płytek pozwala na łatwą obróbkę, montaż i konserwację. Do ich produkcji używa się wysokiej jakości naturalnych materiałów. Płytki Paradyż Scratch nie wchłaniają wody, są mrozoodporne i odporne na promieniowanie UV. Te cechy sprawiają, że produkt ten doskonale nadaje się do stosowania na zewnątrz, w miejscach narażonych na działanie czynników atmosferycznych (np. wokół basenów, na tarasach, schodach prowadzących do basenów itp.)