Rockstone Paradyż płytki na balkon taras schody

TEL:535015175

Kup produkty

Ustaw kierunek malejący

7 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

7 produkt(ów)

Zobacz płytki na balkon, taras oraz schody z kolekcji Rockstone producenta płytek Paradyż

Oferujemy płytki ścienne i podłogowe, płytki gresowe, glazurę i dekoracje

Kup u nas najtaniej

Kolekcja Rockstone od producenta Paradyż to nowoczesne i eleganckie płytki na schody, z możliwością zastosowania ich zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych jak i komercyjnych. Płytki są antypoślizgowe i mrozoodporne.
Gama dostępnych płytek będzie pasować do każdego wystroju wnętrza od klasycznego do współczesnego. Jest to idealny wybór na klatki schodowe, do pomieszczeń wilgotnych oraz na tarasy czy balkony. Płytki mogą być stosowane w pomieszczeniach narażonych na stały kontakt z wodą. Dzięki antypoślizgowej powierzchni sprawdzą się również na schodach zewnętrznych.
Wzornictwo płytek jest proste i minimalistyczne. Kolekcja Rockstone Paradyż charakteryzuje się kwadratowymi płytkami o antyposlizgowej powierzchni. Dostępne są w wielu odcieniach kolorystycznych, dzięki czemu są uniwersalne i pasują do wielu stylów wnętrz od klasycznych, przez współczesne po nowoczesne. Płytki Rockstone Paradyż bardzo łatwo się montuje i mogą doskonale komponować się z każdym rodzajem płytek podłogowych i ściennych. Główną zaletą tej kolekcji jest to, że jej kolor nie blaknie nawet przy bezpośredniej ekspozycji na promienie słoneczne przez wiele lat.