FS Roots Peronda Płytki Hiszpańskie

Zobacz aranżacje

TEL:535015175

Kup produkty

Ustaw kierunek malejący

5 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

5 produkt(ów)

Zobacz kolekcję FS Roots Hiszpańskiego producenta płytek ceramicznych Peronda

Kolekcja płytek ceramicznych FS Roots hiszpańskiego producenta Peronda to najwyższej jakości płytki podłogowe nadające się do łazienek, kuchni lub salonów. Płytki wykonane są z wysokiej jakości gresu i imitują wygląd klasycznych śródziemnomorskich mozaik. Są dostępne w różnych kolorach akcentów, w tym białym, czarnym, niebieskim, zielonym i czerwonym. Płytki mają sztuczną patynę, która nadaje im niepowtarzalny wygląd.
Hiszpańska marka Peronda prezentuje FS Roots, kolekcję płytek podłogowych o wyglądzie klasycznych mozaik śródziemnomorskich. Płytki są wykonane z gresu pierwszej jakości i mają sztuczną patynę, która nadaje im niepowtarzalny wygląd.

Te płytki ze sztuczną patyną są idealne do tworzenia ścian akcentowych lub podłóg w każdej łazience, kuchni lub salonie.
Peronda jest wiodącym hiszpańskim producentem płytek ceramicznych. Wszystkie ich produkty są wykonane z wysokiej jakości materiałów i z dużą dbałością o szczegóły. Ich celem jest tworzenie pięknych produktów, które przetrwają próbę czasu.

Oferujemy płytki ścienne i podłogowe, płytki gresowe, kafelki, glazurę i dekoracje

Kup u nas najtaniej