Płytki z kolekcji Bohemian producenta Aparici, płytki z Hiszpanii

Zobacz aranżacje

TEL:535015175

Kup produkty

Ustaw kierunek malejący

8 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

8 produkt(ów)

Zobacz kolekcję Bohemian hiszpańskiego producenta płytek ceramicznych Aparici

Oferujemy płytki ścienne i podłogowe, płytki gresowe, kafelki, glazurę i dekoracje

Kup u nas najtaniej

Aparici to jedna z najprężniej działających firm w tej branży, istnieje od 1965 roku. Początkowo skupiali się na płytkach do łazienek, jednak dzięki szerokiej gamie produktów zdobyli również przyczółek w hotelach czy restauracjach.

Aparici

Aparici koncentruje się na płytkach, które są odporne na wilgoć i zmiany temperatury zarówno podczas montażu, jak i po jego zakończeniu. Stosują materiał ceramiczny, więc ichpłytki są łatwe w utrzymaniu.

Kolekcja Bohemian składa się z płytek ściennych i podłogowych, które będą wyglądać świetnie w każdym miejscu w domu, czy to w kuchni, łazience czy przedpokoju.

Każdy wzór jest niepowtarzalny, ponieważ każda płytka ma swój własny wzór starzenia się i uszkodzenia. Kolekcja dostępna jest w czterech kolorach: beżowym, szarym, ciemnobrązowym i jasnobrązowym. Pęknięcia na poszczególnych płytkach przypominają starą porcelanę z małymi niebieskimi akcentami pojawiającymi się jak klejnoty na kolorowym tle z obrazami przypominającymi mozaiki lub rzeźbiony kamień. Główne cechy tych płytek to wysokiej jakości materiały i tysiące możliwych kombinacji.

Kolekcja Bohemian marki Aparici to propozycja dla tych, którzy poszukują niebanalnych rozwiązań i odważnych wzorów w stylu vintage.

Płytki z tej kolekcji wyróżniają się ciekawym wykończeniem, które sprawia, że wyglądają jak stare, zniszczone produkty z bogatą historią. Stonowane kolory łączą się ze stylizowanymi przetarciami i podkreślone są metalicznymi akcentami. Hiszpański producent Aparici to jedna z najbardziej utytułowanych firm w tej branży, istniejąca od 1965 roku. Początkowo koncentrowała się na płytkach łazienkowych, ale dzięki temu zdobyła również uznanie w hotelach i restauracjach.